in

Paluch obraża yotuberów! Zobacz, kto go denerwuje najbardziej…

Raper czegoś się obawia? Konkurencja nie śpi a hajsu ma coraz mniej. Gdy utnie się źródełko nie będzie już tak kolorowo. Paluch coś stracił werwę…już nie rzuca ksywkami, pewnie boi się narazić publice, więc nabiera wody w usta i woli jechać po słabych youberach o których nie powinien się wypowiadać, bo tylko robi im promocję. Kiedyś raper dziś biznesmen.

W kawałku „Biohazard” na albumie „Złota owca” Paluch nawija m.in. „Wtedy też dla hajsu kurwa z Verby robili raperów”. Według niego historia zatacza koło. – Dziś robią z Youtuberów raperów i na siłę wpierdalają piłkę, że to jest spoko i nieszkodliwe – mówi raper w rozmowie z Mateuszem Natali. – Nie podoba mi się to i mówię o tym m.in. w „Kontroli jakości” – dodaje.

Uważam, ze Youtuberzy przebierają się za raperów, bo teraz jest moda. Wcześniej była moda na granie albo kręcenie jak zrobić 50 rodzajów jajecznicy. Teraz obcięli zarobki z Youtube’a i muszą iść w coś innego – wyjaśnia. – Przykre jest tylko to, że takie akcje są wspierane przez raperów, którzy mają już trochę większy staż i dla mnie to sranie we własne gniazdo, ale co zrobić – dodaje.


Sporo emocji wywołał swoją gościnną zwrotką u Palucha Szpaku, który pocisnął w „Kontroli jakości” Young Multiego. Paluch odniósł się także do tego numeru i wyjaśnił dlaczego nie zamierza on rzucać w kawałkach ksywkami. – Kiedy to usłyszałem, to powiedziałem: Stary, chcesz to robić? – Tak, tak. Mówię, dobra, twoja zwrotka baw się w to. Ja nie będę tutaj ksywami rzucał, bo nie trawię ich wszystkich razem. Jeszcze nie słyszałem nic ciekawego, oryginalnego od jakiegoś Youtubera. Dlatego ja tego nie robię, bo mi się nie chce w to wszystko babrać, przepychać się. Oni są na początku drogi, możesz mieć sprzedaż i hype, ale wytrzymaj troszeczkę więcej niż sezon, czy dwa czy trzy – tłumaczy.


Nie pasuje mi kopiowanie 1:1 bez filtra żadnego. Brakuje mi stylu, wszyscy zaczynają rapować tak samo. Oczekiwania odbiorcy są dość podobne, bym powiedział. Ci, którzy mają styl i wyróżniają się chociażby jakąś charyzmą czy własnym zdaniem na scenie, to widać, że wychodzi to na ich plus i oni są wyżej – uważa raper.


Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Peja nie pije już 8 lat! „Mój upadek na dobre rozpoczął się…”

Nie uwierzycie z kim Pudzian trenuje do KSW. Szykuje się super walka!