in

PIJANEJ MATCE ODEBRANO 8 LETNIE DZIECKO. DZIEWCZYNKA CHCIAŁA SIĘ Z NIĄ SPOTKAĆ… JEJ PARTER JĄ GWAŁCIŁ A ONA PATRZYŁA I NIC NIE ZROBIŁA!

Matce, która ciągle piłą odebrano 8 letnią córeczkę. Dziewczynka nie mogła pogodzić się z rozstaniem wiec postanowiła odwiedzić mamusię i jej nowego partnera. Ten zaczął gwałcić dziecko a pijana kobieta tylko się przyglądała!

Ciężko nazwać tą kobietę matką… Dziecko jednak było do niej przywiązane i ją bardzo kochało. Dziewczynka za wszelką cenę chciała się spotykać z mamusią. Ta jednak okazała się prawdziwym potworem. Gdy jej konkubent gwałcił 8 latkę, pijana matka nie zrobiła nic tylko się przyglądała! Sprawa wyszła na jaw, gdy po bestialskim pedofilskim gwałcie dziewczynka zwierzyła się swoim rodzicom zastępczym. Cała sytuacja miała miejsce w Katowicach.

Zwyrodnialcy wpadli w ręce policji i mają już postawione zarzuty. Z takimi papierami w więzieniu będą mieli ciężkie życie. Najgorzej piętnowani i gnębieni w więzieniu są właśnie pedofile i mordercy dzieci…

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

OSTRE WEJŚCIE CBŚ! ZATRZYMANIE SZEFA „MAFII NA WNUCZKA”

VIDEO, PILI, KRADLI I ĆPALI. ZOBACZ JAK ŻYJĄ W OŚRODKU…