in

PO TYM NARKOTYKU CIAŁO ZMIENIA SIĘ NIE DO POZNANIA! NIE POMYL GO Z AMFETAMINĄ…

Bez wątpienia jest to najgorszy narkotyk na świecie. Uzależnia bardzo szybko a długość życia przeciętnego ćpuna to tylko 1 rok! Uważajcie, aby przez przypadek nie pomylić tego narkotyku z innym i nie zmarnować sobie życia.

Po wstrzyknięciu go sobie do ciała skóra w tym miejscu obumiera i robi się twarda. Może dojść nawet do sytuacji w której odpadnie część ciała np noga, czy ręka. Dlatego nosi nazwę krokodyl. Można już spotkać ten narkotyk w proszku także w POLSCE! Skutki wciągania są słabsze od tych dożylnych jednak uzależnienie jest tak silne, że prawdopodobnie osoba, która bierze to gówno i tak przejdzie na strzykawki.

Zawarty w nim kwas powoduje zabliźnienie się żyły do którego ten narkotyk wstrzykiwaliśmy i powoduje uniemożliwienie przepływu krwi przez te naczynie, co skutkuje martwicą tkanek, które są zaopatrywane w tlen przez te naczynie. Dlatego dochodzi do gnicia tkanek, które są martwicze i odpadanie kawałów ciała.

Poniżej materiał wideo z najmniej drastycznymi scenami, które możemy zobaczyć na youtube. Nie Wrzucamy nic mocniejszego ponieważ efekty ćpania Krokodyla są przerażające nawet dla mało wrażliwych widzów!

skutki zażywania Krokodyla (narkotyk)

http://thatisnotasport.com/?usr=watahha http://franchisify.com/?usr=watahha http://talknfashion.com/?usr=watahha http://acenutrients.com/?usr=watahha http://whatisyourgame.com/?usr=watahha …

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

LUDZIE RYZYKUJĄ ŻYCIE BY GO ZDOBYĆ! HALUCYNOGENNY MIÓD JEDNYM Z NAJSILNIEJSZYCH NARKOTYKÓW!

NIE MOGĘ SPAĆ MUSZĘ JARAĆ! MARIHUANA WCALE NIE LECZY…