in

Podjął wyzwanie „niebieskiego wieloryba”. Zabił wykładowcę, zrobił sobie zdjęcie i pociął się piłą!

Dzisiejsza młodzież schodzi na psy. Student wkręcił się w „niebieskiego wieloryba” i zabił nauczyciela. Potem sam pociął się piła!

Poderżnął gardło wykładowcy, zrobił sobie zdjęcie ze zwłokami i sam pociął się piłą tarczową. Realizował wyzwanie „niebieskiego wieloryba”. Gra jest zabroniona w sieci jednak młode osoby dalej znajdują sposoby aby w nią grać!

W grze ‚niebieski wieloryb” chodzi o rywalizację w zadawaniu sobie bólu i ran. Zdeterminowani gracze zrobią wszystko, aby wygrać.Zadania są coraz trudniejsze a ostatni level to samobójstwo. Ten młody student posuną się do tego, że zabił dwóch wykładowców. Na datę swojej finałowej rozgrywki wybrał 1 listopada.

Od kilku tygodni Andrzej zamieszczał na forum wpisy, w których zapowiadał, co zamierza zrobić. Nikt jednak nie brał go na poważnie. Jego znajomi cytowani przez media mówią, że był zupełnie normalnym chłopakiem. – czytamy na portalu kryminalki

Między morderstwami Andrzej robił sobie zdjęcia i publikował na facebooku. Cieszył się, że wszyscy lajkują jego fotki.

Po zabiciu dwóch nauczycieli wziął piłę mechaniczną i się pociął. Przeszedł całą grę i popełnił samobójstwo zabijając przy tym dwoje wykładowców.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

998 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 100.000000%

Źle zważyła pierogi w markecie. Policja skuła ją i przesłuchiwała 4 godziny!

Dobre pieniądze do zgarnięcia! Jeśli go widziałeś zarobisz 30 tyś zł…