in

Policja jednak nie zabiła Igora Stachowiaka! Opinia biegłych zaskoczyła wszystkich…

 

To jednak nie policja zabiła Igora S. Jest opinia biegłych, którzy stwierdzili co było przyczyną śmierci 25-latka z Wrocławia. Mieli oni za zadanie stwierdzić, czy zabili go policjanci, czy jednak narkotyki. 

25-letni Igor Stachowiak umarł w komisariacie Wrocław Stare Miasto ponad rok temu. Okoliczności jego śmierci zostały w końcu wyjaśnione. Przypomnijmy, że chłopak był rażony paralizatorem w toalecie, ale jednak to nie było przyczyną jego śmierci. Okazało się, że to wszystko przez narkotyki.

Według biegłych z Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przyczyną śmierci Igora Stachowiaka była niewydolność krążeniowo-oddechowa spowodowana wcześniejszym zażyciem środków psychoaktywnych. 

Śmierć Igora wywołały paru dniowe zamieszki pod komisariatem na Trzemeskiej.

ZOBACZ WIDEO:

Policjanci: „Naturalny ten zgon? Chyba nie!” Śmierć w komisariacie25-letni Igor Stachowiak umarł w komisariacie Wrocław Stare Miasto niemal dokładnie rok temu. Okoliczności jego śmierci wciąż nie zostały wyjaśnione. W dzisiejszym reportażu pokażemy ze szczegółami jak wyglądała policyjna interwencja, a także to co działo się w komisariacie tuż przed śmiercią Igora. Czy policjanci przekroczyli swoje uprawnienia?

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

999 points
Upvote Downvote

Total votes: 23

Upvotes: 11

Upvotes percentage: 47.826087%

Downvotes: 12

Downvotes percentage: 52.173913%

9 Comments

Leave a Reply
  1. A nie wydaje wam się to trochę podejrzane? Wcześniej z nim było git a dopiero na komisariacie dostał silnej zapaści i nie mógł oddychać co niby spowodowane jest przez narkotyki. Problemy z oddychaniem mógł mieć przez narkotyki ale podczas przyduszania i rażenia prądem efekt się nasilił. Myślę że to i tak w dużej mierze wina policji.

  2. Co za matoł pisał ten artykuł. Cytat: „Śmierć Igora wywołały paru dniowe zamieszki pod komisariatem na Trzemeskiej.” Poziom IQ niższy od rozmiaru mojego buta. Straszny gniot. Gdzie tu informacja w jakim postepowaniu i na czyj wniosek została wydana opinia biegłych? Poza tym nawet gdyby go nie zabili to nadal tortury w celu wymuszenia zeznań są faktem. Skatowali go a teraz chcą się wybielić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Brutalna interwecja policjanta „Puść mnie duszę się!”

Tomasz Oświeciński ciśnie po Popku. Ja jestem sportowcem a ty…