in

POLICJA ODKRYŁA 50 KRZAKÓW MARIHUANY W ANGIELSKIM LEGOLANDZIE !

Brytyjska policja znalazła plantację marihuany w parku rozrywki Legoland w Windsorze. Na miejscu odkryto ponad 50 roślin o wysokości ok 1.5 metra.

Rośliny zostały znalezione w czasie „rutynowych kontroli” przez pracowników parku w poniedziałek. Od razu poinformowali oni Policję która zamknęła park i usunęła narkotyki z tego najpopularniejszego parku rozrywki dla dzieci. Aresztowano już dwóch mężczyznOficerowie zostali wezwani około godziny 11:15 po doniesieniach, że w nieruchomości znajdującej się na terenie Legolandu znalezione zostały konopie. Zatrzymaliśmy już dwóch podejrzanych. Aresztowani byli pracownikami Legolandu. Prawdopodobnie codziennie po pracy przychodzili doglądać swojej plantacji. Mieli 28 i 51 lat – poinformował rzecznik policji w Windsorze.

Oficerowie zostali wezwani około godziny 11:15 po doniesieniach, że w nieruchomości znajdującej się na terenie Legolandu znalezione zostały konopie. Zatrzymaliśmy już dwóch podejrzanych. Aresztowani byli pracownikami Legolandu. Prawdopodobnie codziennie po pracy przychodzili doglądać swojej plantacji. Mieli 28 i 51 lat – poinformował rzecznik policji w Windsorze.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

POLICJANCI ŚMIEJĄ SIĘ I POKAZUJĄ, GDZIE LUDZIE CHOWAJĄ MARIHUANĘ

Coraz więcej nowych dilerów! Chcą się załapać na darmowe „lodziki”