in

POLICJA ZATRZYMAŁA KILLERAMIŚKA, KTÓRY TRANSMITOWAŁ KSW 37 NA FACEBOOKU. OSZUKAŁ POLSAT NA 1 300 000 ZŁ!

Ta gala pobiła wszystkie rekordy oglądalności. Na walkę Popek vs Pudzian czekała cała polska. Niestety, aby obejrzeć to widowisko trzeba było wydać 40 zł! Większość ludzi zapłaciła polsatowi te pieniądze jednak niektórzy postanowili obejrzeć to na facebooku.

Sam Popek z Pudzianem walczył zaledwie 80 sekund. Do tego oficjalny stream na stronie polsatu nie działał ponieważ padły serwery. Stacja nie zamierza oddać pieniędzy mimo to, że ludzie zapłacili za tą walkę. Tymczasem w sieci ruszyła zbiórka pieniędzy na adwokata dla KillerMisiek.

Cześć jak wiecie Polsat planuje wyciągnąć wnioski prawne w stosunku do Killera Miśka który dnia 03.12. 2016 na Facebooku utworzył transmisję na którą zaprosił znajomych aby podziwiali jego piękną choinkę (pozdrowienia dla kumatych) niestety znaczna część osób które wykupili transmisję na żywo na kswtv nie miała do niej dostępu gdyż serwery KSW nie działały. Dla tego ludzie byli zmuszeni oglądać transmisję nielegalną. Polsat oficjalnie zapowiedział że sprawa pójdzie do sądu i żądają odszkodowania niestety nie wspomina nic o tym aby transmisji w internecie nie dało się oglądać i nie porusza wogolę tematu zwrócenia pieniędzy wszystkim tym którzy opłaciło pay per view a z ich winy nie mogło w niej uczestniczyć. Dlatego założyliśmy tą zrzutke aby zebrać pieniądze na adwokata aby wybronił Killera oraz pozwał Polsat I KSW za niedziałającą transmisję oraz zwrócił pieniądze wszystkim poszkodowanym – czytamy pod jednym z zamieszczonych filmów

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

POLICJA POSZUKUJE PEDOFILA. ZŁAPMY GO ZANIM SKRZYWDZI WIĘCEJ DZIECI!

Będzie rewanż Pudzian vs Różal! Jest tylko jeden warunek…