in

Policjanci, którzy zniszczyli młodej parze wesele zostali ukarani. Będą musieli… [WIDEO]

Jakiś czas temu w internecie pojawiło się nagranie ujawniające żenujące zachowanie funkcjonariuszy z Brześcia. Państwo młodzi zostali zatrzymani w Szczurowie. Kontrola odbyła się dlatego, że młodą parę pozdrowił… motocyklista.

Pierwsze oskarżenia policjantów dotyczyły rzekomej znajomości pary młodej z motocyklistą. Jednak świeżo upieczeni małżonkowie zaprzeczyli, że znają mężczyznę. Wtedy policjanci zaczęli szczegółową kontrolę. Wszystko nagrano i filmik trafił do sieci, wywołując głosy oburzenia.

Brawo dla policji!!! Kolejna akcja tym razem Policja z Brzeska.Policja zamiast ścigać motocykliste zajmuje się weselem. Dramat na weselu. Kopiowanie jest zabronione. https://youtu.be/eXjE-tB3tr8

Teraz zakończono postępowanie wewnętrzne przeciwko funkcjonariuszom, którzy brali udział w tym żenującym popisie władzy. Po miesiącu policja doszła do wniosku, że zachowanie funkcjonariuszy, chociaż nie było niezgodne z prawem, to „złamało zwyczajowe zasady”. Policjanci zostali zobowiązani do przeproszenia młodej pary. Poza tym miało dojść do uchybień, które skutkować będą rozmową dyscyplinarną i wpisem do akt funkcjonariuszy odpowiedzialnych za kontrolę.

źródło: pilne24.pl

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 50.000000%

Agata Młynarska rapuje Wilka WDZ „Je*ać leszczy z lamusami się nie pieścić”

Masa zniszczył Popka! Po tym ciosie już się nie podniesie…