in

POLICJANCI O MARIHUANIE „SAMI PALIMY A INNYCH ŚCIGAMY”

Młodzi policjanci nie ukrywają, że trudno im egzekwować surowe przepisy dotyczące posiadania marihuany 

Posiadanie lekkich narkotyków takich jak marihuana w krajach zachodnich staje się coraz częściej legalne. Władze dochodzą do wniosku, że poprzez ściganie konsumentów i dilerów nie zmniejsza się wcale zapotrzebowanie na marihuanę. Niestety władze w naszym kraju mają inne zdanie i na liberalizację prawa w tej kwestii będziemy musieli jeszcze poczekać.

Na szczęście rośnie świadomość, że kary za posiadanie tzw. grama marihuany są w naszym kraju zbyt surowe i porównywalne są z tymi jak np na Białorusi (dyktatura). Nie ma co ukrywać, że nie jeden młody policjant także pali trawkę i żyje w dwóch alternatywnych światach

Podejście do marihuany w policji zmienia się z roku na rok. Im bardziej ubywa kolegów, którzy zaczynali karierę w milicyjnych mundurach, tym więcej jest osób męczących się z egzekwowaniem prawa dotyczącego posiadania marihuany. Ludzi, którzy nigdy nie mieli okazji trawki spróbować i nie mieli palących przyjaciół, łatwo było przekonać, że ktoś posiadający kilka gramów to prawdziwe zagrożenie. Do naszego pokolenia to nie przemawia. Wiemy, jak jest… – funkcjonariusz z Trójmiasta (czytamy na portalu natemat.pl)

źródło natemat.pl

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

POLICJANT, KTÓRY PORAZIŁ ŚMIERTELNIE PRĄDEM IGORA UKARANY! DOSTAŁ…

POLICJA PRZESZUKUJE BALKONY. SZUKAJĄ…