in

Policjanci szukali u niej narkotyków. Gdy zobaczyli jej ciało postanowili ją zgwałcić…

Nie mieli litości dla Anny! Policjanci użyli swojego sprzętu służbowego. Pod pretekstem szukania narkotyków kazali jej się rozebrać a gdy zobaczyli jej ciało postanowili ją zgwałcić…

Anna wracała ze swoimi znajomymi do domu, gdy zatrzymał ich patrol policji do rutynowej kontroli. Podczas przeszukania u dziewczyny znaleziono leki na receptę. Pod tym pretekstem dziewczynie kazali się rozebrać a znajomym odjechać. Nastolatka miała być przewieziona na komendę jednak dwóch funkcjonariuszy zaproponowało jej sex w zamian za uniknięcie kłopotów. Skuli ją i mimo tego, że nie chciała pójść na ustępstwo postanowili ją brutalnie zgwałcić.

Ratunku policja mnie gwałci – krzyczała

Znajomi dziewczyny szukali ją po komisariatach jednak jej nie bylo. Wrócili się na miejsce zatrzymania i znaleźli zgwalconą Annę. Policjanci wszystkiego się wyparli.

Ona sama chciała uprawiać z nami sex – komentowali policjanci wrzucając jej fotki z FB
Jak podaje „New York Post” Amerykańskie media są oburzone. Dziewczyna postanowiła o wszystkim opowiedzieć prasie. Dwójka detektyków została zawieszona w pracy a o ich losie zadecyduje sąd. Stany Zjednoczone słyną z brutalnej policji. Często po takich skrajnych przypadkach wybuchają w mieście zamieszki!

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

999 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 100.000000%

Znany YouTuber skatował i spalił kota na snapchacie! Boi się i blokuje komentarze!

Gdy odszedł jej Pan postanowiła czuwać przy jego grobie aż do śmierci. Zdechła gdy….