in

Policjanta złapano z narkotykami! Teraz ma przesrane…

W więzieniu mogliby go zabić więc nie może pójść siedzieć. Jak widać policjanci wcale nie są tacy święci. Ścigają i zamykają ludzi z narkotykami, ale niektórzy z nich sami je biorą. Tak było właśnie z 19-letnim funkcjonariuszem, którego złapano z marihuaną. 

19-latek związany był z Komendą Miejską Policji w Wałbrzychu i szybko zakończył swoją karierę policjanta. Koledzy złapali go i zakuli w kajdany. To wszystko przez to, że miał przy sobie 2,5 g marihuany. Chłopak chciał karać ludzi za narkotyki a sam je brał. Teraz trafi pod sąd. Policja zwolniła go już z pracy i wydała oświadczenie w tej sprawie

„W dniu 4 listopada 2017 roku funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku zatrzymali 19-letniego mężczyznę, w związku ze sprawą posiadania marihuany, w ilości 2,66g. Jak się okazało 19-latek jest kursantem jednej ze szkół policyjnych na terenie kraju. Służbę miał pełnić po odbyciu przeszkolenia podstawowego. Swoim zachowaniem przekreślił taką możliwość i w stosunku do niego zostały już podjęte odpowiednie kroki w kierunku niezwłocznego wydalenia ze służby. Nie ma w szeregach Policji miejsca dla takich osób”.

Komenda z Wrocławia komentuje to zdarzenie krótko

Jest też przestroga dla innych osób, które chcą pracować w policji, ale mają problemy z prawem… i dla tych, którzy w policji służą, a mają pociąg do narkotyków.
 
Niestety problem ćpających policjantów nie jest żadną nowością. Co chwilę słyszy się o przeszukaniach policyjnych przez naćpanych funkcjonariuszy. Wolne Konopie jakiś czas temu chciała przeprowadzić testy na zawartość narkotyków w organizmie na policjantach jednak komendant nie zezwolił na to. Czy czegoś się obawiał? 😉

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Popek nagrał ze słynnym WaszkąG. Kawałek zniszczy wam głośniki!

Tajniacy pobili tajniaków bo myśleli, że łapią przestępców. Diler widząc to wszystko…