in

Polski żołnierz vs 10 policjantów! Był sam i nie dali mu rady…

Sam pobił policjantów! Rzucił nimi tak, że wylecieli na klatkę razem z drzwiami.. Zawodowy żołnierz w Lubsku pobił patrol policyjny. Trenował sztuki walki… Policja nie miała żadnych szans.

Funkcjonariusze dostali wezwanie, że mężczyzna miał stosować przemoc wobec swojej rodziny. Policja od razu zjawiła się na miejscu. Gdy żołnierz zobaczył ich w drzwiach jeszcze bardziej się rozłościł. Rzucił jednym mundurowym o drzwi.

. Został rzucony przez mężczyznę tak, że wyleciał na klatkę schodową razem z drzwiami. – stwierdził prokurator, cytowany przez reportera TVN. Chwilę później starcie przeniosło się na ulicę przed budynkiem.

Żołnierz stawiał czynny opór. Na miejscu zjawiło się aż 10 policjantów i dopiero wtedy udało się opanować sytuację chociaż nie bez problemów. Gaz pieprzowy nie skutkował i napastnik dalej atakował.

Po bitwie został obezwładniony. Okazało się, że to Erwin I., zawodnik Wojskowego Klubu Sportowego Śląsk Wrocław, który odnosił wiele sukcesów. Teraz siedzi w areszcie i usłyszał zarzuty prokuratorskie. Jak informuje gazetatrybunalska.pl, znajomi Erwina I. są zszokowani całą sytuacją. Opisują sportowca jako „sympatycznego, spokojnego, lecz upartego młodzieńca”.

Źródło: wemeritum.pl; TVN; gazeta.p, http://wmeritum.pl

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1002 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Imigrant chciał zgwałcić Polki na środku ulicy. Krzyczał „Je*ać Polskę!”

Penis w Pszczółce Mai spowodował że Netflix musiał to zrobić…