in

Popek chce dostać się do rządu, aby zalegalizować olej z marihuany i znieść podatki z domów dziecka…

Popek daje sobie 5 lat, aby ludzie poznali go jako polityka. Cele ma ambitne i bardzo szlachetne. Raper potrzebuje ponad 150 tyś głosów, aby dostać się do sejmu.

Wywiadzie dla kanału PrzeAmbitni zapoowiedział, że:

Na razie działam charytatywnie. Nie chcę być żadnym posłem, ani europosłem. Na razie chcę pościągać podatki z domów dziecka, aby te sieroty stłamszone przez życie po raz kolejny nie musiały płacić podatku i chcę, aby oleje z marihuany, które mordują nowotwory, weszły na rynek.

Jest to tak dobry środek, że moich kilku znajomych w moim wieku, którzy mieli raka i już szli do piachu, zaczęli leczyć się olejami i bardzo będę wdzięczny za 165.000 głosów od polaków zbierających się na moich koncertach. To są moje dwa postulaty – chcę znieść z domów dziecka podatki i chcę wprowadzić oleje z marihuany, które leczą nowotwory […] aby ratować życie ludzkie.Daję sobie 5 lat żeby sprawdzić się w Waszych oczach, kim jestem na poziomie politycznym – mówi Popek.

Korwin-Mikke w wywiadzie dla SE.PL, – “W partii panuje pełna decentralizacja. Rozmawiałem z panem Popkiem i zrobił na mnie dobre wrażenie. On oczywiście odgrywa na scenie potwora i za to mu płacą. Ale ja traktuję to jako pozę”.

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

828 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 50.000000%

Popek dwa razy zemdlał za kierownicą! „Nigdy się tak nie czułem, boję się…”

Odbędzie się uroczyste pożegnanie Chady. Każdy fan powinien tam być…