in

Popek obraził wszystkich Polaków?! Ludzie są oburzeni…

Nie wku*wiajcie ludzi i dajcie też innym ŻYĆ! – krzyczy Popek. Patrioci są wkurzeni na rapera…

Mocne słowa Popka odbiły się echem w całym social media. Raper w szale powiedział całą prawdę co myśli o KSW, Burneice. Słowa prawdy nie ominęły nawet Różala. Odniósł się również do Polaków obrażających Mameda. Paweł wbrew pomówieniom o tym,  że gwiazdorzy nie cackał się i nie owijał w bawełnę. Powiedział co to myśli i za odwagę należy mu się szacunek. Każdy po prostu ma punkt widzenia… Niestety wiele ludzi poczuła się obrażona szczególnie słowami skierowanych do Polaków.

 Pierdol sie kiepek/popek w dupie mam teraz ten twoj dupościsk po wczorajszym!!!!jestes skończony w oczach wielu za teksty o strzelaniu do nas Polaków ubliżyłes wszystkim Polakom!!!wiem ze w dupie masz kazdego z nas i te wszystkie posty(ważne zeby hajs sie zgadzał)i moj tez ja osobiście mam w dupie te dzisiejsze twoje przepro/wypociny wsadz sobie je w buty bedziesz wyższy!!!!!Ty ku*wa patrioto od siedmiu boleści!!!!!!pozatym ten post pisał ktoś inny ty bys tego tak nie napisał!! – napisał pod wypowiedzią Popka jego fan.

Zobacz całe sprostowanie Popka

Mój wczorajszy filmik , który wrzuciłem na swój kanał YT spowodowany był: -że Różal jako mój były trener jak się poczuł zawiedziony moją walka , mógł raz wylać na mnie kubeł pomyj w jednym wywiadzie a nie robić to przy każdym spotkaniu z dziennikarzami – gwizdy na Narodowym: gotowało się we mnie po ostatniej walce i wkurwia mnie to że dziś Cię klepią po plecach a jutro wygwizdują mam tu na myśli fanów 24godzinnych – czarę goryczy przelał ostatni wywiad jakiego udzielił „ubity stejk”  posądzając mnie o ćpanie przed walką z NIM!!! Nie bierzcie dosłownie słów o strzelaniu i umieraniu na raka to było tylko moja słowna ekspresja NIGDY TEGO NIKOMU NIE ŻYCZĘ.

Osobisćie nie mam nic do Różala, POLAKÓW , muzułmanów w naszym kraju,  żyjcie w pokoju i nie wkurwiajcie ludzi i dajcie też innym ŻYĆ!!! #popek #ksw #różal #stejk

Moja prawda o KSW, pozdrawiam fanów – KrólUploaded by KrólAlbaniiTV on 2017-09-18.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

998 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 100.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Różal zaprasza Popka do siebie aby „zamknął mu mordę!”

Dramat na weselu! Wszystko przez Polską policję, która nie miała litości…