in

Popek zrobił w konia wszystkich. Nigdy nie siedział w więzieniu…

Chodziły pogłoski o tym, że Popek siedział 7 lat w więzieniu. Jednak jak się okazuje prawda może być inna…

Raper ostatnie lata spędził na wyspach ukrywając się przed Polskim wymiarem sprawiedliwości. Jednak dokładnie kto i za co go ścigał? Prawdopodobnie popełnił przestępstwo za, które prokuratura chciała przedstawić mu zarzuty. Ten jednak od razu uciekł za zachodnią granice. Organy ścigania nawet nie miały kiedy przestawić mu za co będzie odpowiadać przed sądem bo już go nikt nie widział. Więc Popek nie siedział nigdy w więzieniu.
Zastanawiać może tatuaż OutLaf, który oznacza wyjęty spod prawda i jest typowy dla więziennej społeczności grypsującej. Wiadomo też, że artysta w wieku 16 lat uciekł kraść portfele do Niemiec.

ZOBACZ NAPIS NA RĘCE OUTLAF
Raper wrócił do kraju tylko i wyłącznie dlatego, że adwokat powiedział, że 10 lat to już za duży czas na przedstawienie zarzutów. Sprawa została przedawniona i Popek powrócił do ojczyzny. Kropką nad „i” i argumentem potwierdzającym to, że raper nigdy nie siedział za kratkami jest, że kandyduje na posła. A to chyba oczywiste, że poseł nie może być karany 🙂 Chociaż patrząc na niektórych w sejmie to trudno uwierzyć, że nigdy nic nie ukradli 🙂
Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

998 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 100.000000%

Zobacz jak wyglądają rodzice Kaliego. Podobni jak dwie krople wody…

Powrócił stary Popek! Nie uwierzysz jak teraz wyglada…