in

Popek znowu zostanie ojcem! Wiemy, czy będzie miał córkę, czy syna….

To coś niesamowitego. Popek znowu zostanie ojcem. Jego partnerka Kasia jest znowu w ciąży. Przypomnijmy, że para ma razem 8-letnią córkę Julię.

Jakby tego było mało Popek ogłosił, że ożeni się z Kasią z którą jest już w związku ponad 10 lat. Widać, że w życiu rapera następują ogromne zmiany. Paweł po strasznych przejściach postawił wszystko na rodzinę i dzieci.


SYN, czy CÓRKA? W rozmowie dla Super Expressu Popek zdradził kilka szczegółów i podzielił się swoim szczęściem z fanami.

Syn urodzi nam się na przełomie lipca i sierpnia – zdradza artysta. – Imię? Jeszcze nie wiem. Może Paweł junior? – zastanawia się głośno

Popek doczeka się syna w swoim życiu. Dziękuje Kasi za to, że wytrzymała z nim tyle lat. Naprawdę trzeba być silna kobietą aby okiełznać takiego człowieka jak Paweł.

– Dwa razy się stoczyłem, z artysty i ze sportowca stałem się alkoholikiem i narkomanem. I pomyśleć, że wcześniej alkoholu się brzydziłem. Owszem, lubiłem sobie zapalić trawkę. Dopiero gdy zamieszkałem w garażu pod Londynem, zakochałem się w muzyce i alkoholu. Wierzyłem, że otwiera on we mnie demony odpowiedzialne za odwagę do pisania tekstów. A później to przeszło w psychozę i zero kontroli – wyznał niedawno w wywiadzie.- czytamy na se.pl

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Koniec z ćpunami za kółkiem. Policja ma patent jak wyłapać wszystkich naćpanych kierowców…

Popek trafił do szpitala! Jego stan jest poważny a lekarze nie wiedzą co mu jest…