in

POPEK ZOSTAŁ UŚMIERCONY PRZEZ CNN!

Temu wszystkiemu są winne jego złote jądra, które zafundował sobie po wygraniu jackpota na loterii!

Jego zdjęcie wykorzystali autorzy fałszywego artykułu o tragicznej śmierci zwycięzcy loterii z Alabamy. Absurdalny i nieprawdziwy news szybko rozprzestrzenił się w sieci. Trafił on na listę najlepszych fejk newsów dekady!

Zdjęcie z materiału CNN, a na nim Popek z plikiem dolarów i złotym łańcuchem, nad tym tytuł: „Zwycięzca Jackpota z Atlanty umarł, bo próbował pokryć złotem jądra” jak widać zrobiło furorę w sieci. Ponad pół miliona udostępnień stawia go na 7 miejscu fejk newsów dekady!

W materiale opisano historię Justina Greena, który wygrał 100 milionów dolarów. Mężczyzna miał obsesję na punkcie komedii „Złoty członek” o przygodach Austina Powersa i gdy w końcu środki na koncie mu na to pozwalały, postanowił dać wyraz swojej pasji. Zaczął kupować złote członki jako elementy biżuteryjne, jednak w pewnym momencie przestało to wystarczać. Zaczął więc malować swoje genitalia na złoto, a gdy i to było za mało, postanowił ozłocić jej z użyciem profesjonalnej maszyny. To niestety, skończyło się śmiercią.

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

POPEK Z MAŁŻONKĄ PO WALCE „LEPIEJ PRZEGRAĆ Z PUDZIANEM NIŻ WYGRAĆ Z NAJMANEM”

POSIADACZE BLUZ „JP”, „CHWDP” BĘDĄ MIELI POWAŻNE PROBLEMY!