in

Prokuratura chce 5 lat więzienia dla Bonusa RPK! Chcą zabrać mu majątek wart…

Artysta miał rzekomo handlować narkotykami i w ten sposób dorobić się sporego majątku. Prokuratura chce, aby przepadł on na skarb państwa.


Prokurator żąda w procesie rapera kary 5 lat i 2 miesięcy więzienia oraz 9 tys. zł grzywny i przepadku 450 tys. zł zarobionych na handlu narkotykami – informuje portal tvp.info.

Całe oskarżenie opiera się na słowach tzw. sześćdziesiątek, czyli „małych świadków koronnych” i jak twierdzi prokurator dla sądu są tak samo ważne jak zeznania innych świadków. Bonusa RPK pomawiają właśnie tacy ludzie…Pomawiacze zeznali że byli byli straszeni.

Wszyscy oskarżeni odrzucali stawiane im zarzuty, a większość przekonywała, że nie zna nawet świadków. Tymczasem, przed sądem okazało się, że dużo o nich wiedzieli. I atakowali ich, tak jak jeden z oskarżonych w utworze „60-tka” – powiedziała Pani prokurator

Obrońcy Bonusa bronią go twierdząc, że utwór 60-tka był nagrany przed odsiadką i nie ma nic wspólnego z jego sprawą.

Przede wszystkim, ten utwór został nagrany przed zatrzymaniem mojego klienta. A ponadto to jest twórczość, jaka by nie była – zapewniał.

Zobacz tekst utworu na, którego tekst powołuje się prokuratura, aby wsadzić Bonusa do więzienia:

 
Raper miał rzekomo wprowadzić narkotyki do obrotu w okolicach centrum handlowego Arkadia w Warszawie. Zarzuca mu się wprowadzenie na rynek 6 kg marihuany i 200 g kokainy. Jednak, gdy policja przeszukała firmę dom i studio rapera nie znaleźli żadnych narkotyków.

Prokurator chce, aby 450 tys. zł zarobionych na handlu narkotykami przepadło na rzecz państwa

źródło glamrap.pl, tvp.info.

źródło glamrap.pl, tvp.info.

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

998 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 100.000000%

Strachu przesyła dla Popka Mikołajkowe przesłanie. Życzy mu najgorszego…

Chuligan Cracovii vs konduktorka z PKP! „Jeszcze raz ją obrazisz i ci rozpi**dolę mordę!”