,

Przez Gang Albanii uzależniłem się od amfetaminy i wywalili mnie ze studiów

ganggg

Piszę ten post, aby raperzy zrozumieli, że ich teksty słuchają młodzi ludzie i potem robią to o czym oni śpiewają. Mam 21 lat od 2 lat dzień w dzień walę kreski!

 

 

Wszystko zaczęło się od tego nieszczęsnego Gangu Albanii. Każdy tego słuchał. Byłem dobrym chłopakiem z dobrego domu. Jak każdy chciałem się pobawić i spróbować smaku życia. Wkręciłem się w towarzystwo, które cały czas słuchało Gangu Albanii. Ciągle od swoich pseudo kolegów którym wszystko stawiałem słyszałem.

Nie pijesz wina , nie palisz fajki to jaki kur*a z ciebie Albańczyk

Zacząłem wciągać kreski. Zaczęło się od koksu jednak był za drogi i przerzuciłem się na krajówkę. Po paru miesiącach doszło do mnie, że dzień rozpoczynam od kreski. Koledzy powtarzali mi, że normalnie da się tak żyć i za wzór stawiali mi naćpanego Popka, który był „koksem” i cały czas leciał na alko i koksie i do tego był szczęśliwy. Nie chce nikogo obarczać winą, ale raperzy powinni się zastanowić o czym nawijają ponieważ ich teksty często słuchają młodzi ludzi, którzy się na nich wzorują. Ja przegrałem swoje życie wywalili mnie ze studiów i lece do monaru niedługo! Na szczęście mój ojciec ma dużą firmę także nie będę grzebać po śmietnikach!

 

Nie pijesz wina , nie palisz fajki to jaki kur*a z ciebie Albańczyk?

 

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania virali! Stwórz swojego virala teraz!

loading...

Dodaj komentarz

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
KTOŚ

JA TAK SAMO WCIĄGAŁEM. NAJPIERW SŁUCHAŁEM GANGU ALE MI SIĘ ZNUDZIŁO. POTEM SPOTYKAŁEM SIE Z TAKIMI CO ĆPAJĄ. PO PEWNYM CZASIE SAM POSTANOWIŁEM ŻE ODEJDE OD NICH I SIE GDZIE INDZIEJ PRZEPROWADZE. OD TAMTEJ PORY NIE WCIĄGAM

Cień masakry
Cień masakry

Tyle samo racji co pie**olenia nikt mu do nosa nie sypał jak jest na poziomie intelektualnym ameby to niech teraz poniesie konsekwencje swojej głupoty

KUREK

HAHAHAHHAHAHAHAH XDDDDD

chujcieto
chujcieto

POZDRO BIAŁAS I BEDI ! : )

elomelo
elomelo

Haha. Nie, to nie raperzy powinni przestać nagrywać takie kawałki tylko durni ludzie z mentalnością dzieciaka nie powinni takich nut słuchać. Popuś ci nie wpychał fetki do nosa.

wpDiscuz