,

Przez Gang Albanii uzależniłem się od amfetaminy i wywalili mnie ze studiów

ganggg

Piszę ten post, aby raperzy zrozumieli, że ich teksty słuchają młodzi ludzie i potem robią to o czym oni śpiewają. Mam 21 lat od 2 lat dzień w dzień walę kreski!

 

 

Wszystko zaczęło się od tego nieszczęsnego Gangu Albanii. Każdy tego słuchał. Byłem dobrym chłopakiem z dobrego domu. Jak każdy chciałem się pobawić i spróbować smaku życia. Wkręciłem się w towarzystwo, które cały czas słuchało Gangu Albanii. Ciągle od swoich pseudo kolegów którym wszystko stawiałem słyszałem.

Nie pijesz wina , nie palisz fajki to jaki kur*a z ciebie Albańczyk

Zacząłem wciągać kreski. Zaczęło się od koksu jednak był za drogi i przerzuciłem się na krajówkę. Po paru miesiącach doszło do mnie, że dzień rozpoczynam od kreski. Koledzy powtarzali mi, że normalnie da się tak żyć i za wzór stawiali mi naćpanego Popka, który był „koksem” i cały czas leciał na alko i koksie i do tego był szczęśliwy. Nie chce nikogo obarczać winą, ale raperzy powinni się zastanowić o czym nawijają ponieważ ich teksty często słuchają młodzi ludzi, którzy się na nich wzorują. Ja przegrałem swoje życie wywalili mnie ze studiów i lece do monaru niedługo! Na szczęście mój ojciec ma dużą firmę także nie będę grzebać po śmietnikach!

 

Nie pijesz wina , nie palisz fajki to jaki kur*a z ciebie Albańczyk?

 

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania virali! Stwórz swojego virala teraz!

5 Comments

Odpowiedz
  1. JA TAK SAMO WCIĄGAŁEM. NAJPIERW SŁUCHAŁEM GANGU ALE MI SIĘ ZNUDZIŁO. POTEM SPOTYKAŁEM SIE Z TAKIMI CO ĆPAJĄ. PO PEWNYM CZASIE SAM POSTANOWIŁEM ŻE ODEJDE OD NICH I SIE GDZIE INDZIEJ PRZEPROWADZE. OD TAMTEJ PORY NIE WCIĄGAM

  2. Tyle samo racji co pie**olenia nikt mu do nosa nie sypał jak jest na poziomie intelektualnym ameby to niech teraz poniesie konsekwencje swojej głupoty

  3. Haha. Nie, to nie raperzy powinni przestać nagrywać takie kawałki tylko durni ludzie z mentalnością dzieciaka nie powinni takich nut słuchać. Popuś ci nie wpychał fetki do nosa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *