in

Przyszedł na komendę i na oczach policjantów zaczął ćpać metamfetaminę

24-latek z Bydgoszczy zaczął zażywać metamfetaminę podczas rozmowy z policjantem! Został od razu zatrzymany a narkotyk zabezpieczono. Teraz posiedzi na dołku i odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj w nocy około godziny 03:00, wówczas do Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny przyszedł 24-latek. Naćpany awanturował się w domu gdzie mieszkańcy wewali policje. Niestety uciekł z miejsca zamieszkania przed przyjechaniem radiowozu. Postanowił jednak sam zgłosić się na najbliższy komisariat.

Dyżurny podczas rozmowy zauważył u niego dziwne ruchy. Czuć było od niego alkohol nie mógł ustać w miejscu i był pobudzony. Zorientował się, że musiał coś wciągnąć do nosa. I to była prawda. Mężczyzna przy policjantach zacząć ćpać żółty proszek wkładając go do ust i wyciągając. Po wszystkim wyrzucił go do kosza. Był bardzo odurzony i myślał, że tego nikt nie widział. Policjant od razu zabezpieczył narkotyk znajdujący się w śmietniku.

Za biało żółty proszek który okazał się być metamfetaminą grozi mu do 3 lat więzienia. Niestety dowodzi do też temu, że białe proszki to nie marihuana i przepalają styki. Nikt o zdrowych zmysłach nie przychodzi na komisariat z narkotykami… Ten mężczyzna w dodatku zacząć ćpać przy policjantach

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1001 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Sprzedał ich konfident i wylądowali w poprawczaku. Przygotowali dla niego niespodziankę!

Zgrywał kozaka i dostał łomot od dziadka. Awantura na osiedlu w Warszawie…