in

RODZICIE PORZUCILI GO Z POWODU WADY GENETYCZNEJ! NIE UWIERZYCIE JAK WYGLĄDA DZIŚ…

Już po 36 godzinach od urodzenia rodzice Jono Lancastera porzucili go z powodu poważnej wady genetycznej nazywanej zespołem Treachera Collinsa.


Matka, gdy zobaczyła swoje dziecko była przerażona jego zniekształconą twarzą. Stwierdziła, że nie czuje do niego matczynego uczuicia i postanowiła oddać go do adopcji

Jono został odrzucony przez najbliższą rodzinę z powodu wyglądu. Miał bardzo ciężki start w życiu jednak nie poddał się. Szczęście w końcu się do niego uśmiechnęło. Gdy miał 2 tygodnie adoptowała go kobieta o imieniu Jean.

Mimo ciężkiego startu postanowił walczyć o siebie. 12 lat później zmienił się nie do poznania.

„Moje życie dało mi taką lekcję. Ludzie oceniają po wyglądzie, dlatego zwykle bywam niedoceniany i muszę na każdym kroku udowadniać wszystkim, że się mylą. Przez lata nauczyłem się, jak ważne w tym wszystkim jest pozytywne nastawienie”.

„To nie byłbym już ja. Pan Bóg tak mnie stworzył i miał w tym jakiś swój określony plan” – mówi.

„Nikt nie może wiedzieć, przez co przechodzili, gdy się urodziłem, a to, co zrobili, było być może najlepszym rozwiązaniem zarówno dla nich, jak i dla mnie. Dzięki temu jestem teraz otoczony ludźmi, którzy naprawdę mnie kochają i są wspaniali”


Nigdy nie poddał się operacji plastycznej ponieważ stwierdził, że jego życie jest misją a on sam akceptuje swój wygląd.

Nie zapomnij przekazać tej pozytywnej historii dalej. Może dzięki temu, ktoś kto ma w życiu podobnie ciężko jak Jono postanowi zawalczyć o siebie.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

PUBLICZNA EGZEKUCJA! TYP W RURKACH OBRZYGAŁ SIĘ ZE STRACHU

BONUS BGC VS BODYCHRIST