in

RÓŻAL CHCE ZARYZYKOWAĆ! BĘDZIE BRONIŁ PASA KSW

Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije! Różal nie chce odchodzić na emeryturę i postanawia jeszcze raz zawalczyć w KSW. Będzie rewanż z Fernando?!

Sportowiec wiele ryzykuje. Odszedł w chwale na emeryturę po spektakularnym nokaucie na Brazylijczyu. Zarzekał się, że po wygranej odda pas jednak sportowy duch walki nie daje mu spokoju i postanowił zaryzykować całą swoją karierę i wrócić do klatki.

Do tej pory federacja Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego nie potwierdziła zwakowania pasa przez Różalskiego. Czekamy na podanie rywala i trzymamy kciuki, że i tym razem uda mu się wygrać i odejść z MMA z uniesioną głową.

Jezeli sluchasz rapu,techno,metalu,masz tatuaze,kolczyki,ubierasz sie na czarno i nosisz spodnie typu pumpy to wiedz,ze cos sie dzieje i interesuje sie Toba Papcio Satcio.Jezeli jednak masz wytatuowany pysk,bierzesz steroidy,masz prawie 40 lat,jestes pseudo ememowcem,chamem prostym,satanista i opyrchem to nie musisz sie martwic.Masz poprostu parcie na szklo i wyrzucasz swoja proznosc na swiatlo dzienne masurbuac sie fociami na fejsie. A moze cos sie jednak dzieje?Hej przygodo,a moze” zagrajmy jeszcze raz vabank,vabank ,z fortuna tak to zwykle bywa,kto nie naraza nigdy sie na szwank,ten glownej stawki nie wygrywa.Vabank zagrajmy po raz drugi bo,historia lubi sie powtarzac.Fortuna lubi by podwajac ja,a My lubimy sie narazac” – napisał Różal na swoim fb

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

PREMIEROWY KLIP TRZECH KRÓLI – W TĄ SAMOTNĄ NOC

SAMOSĄD W WIĘZIENIU! ZOBACZ CO ZROBILI GWAŁCICIELOWI W CELI…