in

Różal miażdży uchodzców, których Niemcy chcą upchać w Polsce…

Różal przedstawił swój plan na rozwiązanie problemu agresywnych imigrantów. Jest sportowcem, ale coraz częściej wypowiada się jak polityk. Jego pomysł jest prosty i omija Polskę, która po prostu nigdy nie przyjmie takich ilości Muzułmanów…

Mistrz KSW stwierdza jasno, że mężczyźni powinni walczyć o swój kraj a nie emigrować do bogatej europy. On sam nie ma zamiaru walczyć za ich kraj bo tej wojny po prostu nie chciał.

– Od dłuższego czasu tematem numer jeden jest migracja ludów z Afryki i krajów arabskich do Europy. Zahacza to także o Polskę. Jestem jak największym przeciwnikiem tego, aby przyjmować tutaj te masy uchodźców. Oczywiście nie chodzi mi o pojedyncze osoby. Ja też przez pół roku byłem we Francji. (…) Obowiązuje jednak prosta zasada: chcesz, to przyjedź, ale przede wszystkim żyj, tak jak my żyjemy w tym kraju, uszanuj nasze zasady – powiedział popularny „Różal” w wywiadzie dla WP Sport.

Różal także mówi, kto powinien przyjąć tych wszystkich ludzi. Wymienił byłe potęgi kolonialne czyli Holandię, Belgię i Anglię.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1001 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Masakra na Pomorzu! Chłopcy byli gwałceni jedząc zgniłe surowe mięso

Wiadomo na czym polegnie Tomasz Oświeciński w walce z Popkiem! „Zabraknie mi…”