in ,

Różal nie zawalczy w KSW? Kasa jaką mu zaproponowali jest zbyt mała…

„Nasze drogi z KSW nieco się rozeszły” – mówi Rożal. Dlaczego federacja nie chce swojej gwiazdy dzięki której rekordowa gala na PGE Stadionie Narodowym mogła odnieść sukces?

Były jakieś tam rozmowy. Nie podobał mi się. Nie doszliśmy do porozumienia.

Czyli rozumiem, że aktualnie nie masz ważnego kontraktu z KSW?

Po skoczeniu podstawowego kontraktu na 4 walki zrobiłem 6 na gębę. – mówi Różal

Różal także dodaje, że pieniądze nie są najważniejsze, ale fani wytykają sportowcowi brudy. Najbardziej popularny komentarz na youtube brzmi:

Przecież jeden z komentatorów MMA powiedział że Rózal za drugą walkę z Pudzianem chciał 1 MLN zł . Wiec co on gada że za pieniądze nigdy nie będzie się bił. Gdy rozpoczynał karierę w KSW jeździł starym oplem i mieszkał w bloku i co Niby on teraz mówi że kasa nie jest ważna? Każdy zawodnik wchodzący do klatki czy ringu wchodzi DLA PIeniędzy  ponieważ to sport ZAWODOWY dzięki temu sportowi zawodnicy niektórzy się UTRZYMUJĄ tak jak zwykły Kowalski utrzymuje się ze swojej pracy. – napisał jeden z fanów

Różal dalej czeka na dobrą ofertę pieniężną i dobrego nazwiska z którym mógłby się zmierzyć. Dodaje także, że jest medialną osobą co wpływa również na wysokość stawki.

Marcin RÓŻAL Różalski: „Nasze drogi z KSW nieco się rozeszły”► Facebook: https://facebook.com/inthecagepl ► Twitter: https://twitter.com/inthecagepl ► Instagram: https://instagram.com/inthecagepl/ ► Sklep: http://inthecage.cupsell.pl/ ► Subskrybuj: http://youtube.com/subscription_center?add_user=wideointhecage

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Francuska policja vs Muzułmanie kradnący skutery. Biją ich jak zwierzęta…

Brutalna interwecja policjanta „Puść mnie duszę się!”