,

Różal o gali, gdzie walczył Popek „Po ostatnim KSW mam w buzi posmak gów…”

kupa

Różal nie szczędzi słów odnośnie ostatniej gali KSW, gdzie był trenerem Popka. Teraz ma zmierzyć się z ogromnym Fernando Rodriguesem Jr. Większość fanów w sieci mówi, że nie ma szans i pas wróci do Brazylii!

Następna gala KSW ma pobić wszystkie rekordy oglądalności. Zorganizowana ma być z Stadionie Narodowym z wypełnioną po brzegi publiką. Władze federacji pokażą tam swoje największe gwiazdy! Wszystko ma być rzucone na jedną kartę.

– Szczerze powiedziawszy, nie miałem ochoty wchodzić w to wszystko raz jeszcze, w cały ten show-biznes. Po gali KSW w Krakowie, gdzie oglądałem to wszystko od drugiej strony, wszystko mi się przyjadło. Posmak g… został mi w buzi do tej pory i dlatego trochę się broniłem – wyjaśnił w rozmowie dla portalu sportowefakty.wp.pl.

Różal długo zastanawiał się, czy przyjąć propozycję walki. Zdementował również plotki, że podjął rękawice tylko dla pieniędzy ponieważ rywal wygląda na silniejszego. Jak sam mówi więcej zarobił by na rewanżu z Pudzianem

Kawulski to psycholog. On tak poprowadził rozmowy, że nie byłem w stanie mu odmówić. Dostałem trzy propozycje. Pierwsza z nich jak dla mnie to był totalny gnój – nie do zaakceptowania. Druga była fajna. Kiedy jednak padła oferta walki o pas z Fernando Rodriguesem, to zwyczajnie nie mogłem odmówić. Gdybym to zrobił, to musiałbym spojrzeć w lustro i dojść do wniosku, że chyba się trochę boję. To nie w moim stylu. Jeśli jestem zdolny do walki i w ogóle chcę to jeszcze robić, to muszę podjąć wyzwanie, żeby później nie żałować straconej szansy. Kiedyś mówiłem, że nie chcę walczyć o pas, ale wtedy byłem zawodnikiem nieobytym z MMA. Uważałem, że nie dam sobie rady, ale po latach to się zmieniło

ZOBACZ JAK BIJE PRZECIWNIK RÓŻALA


źródło se.pl, źródło cytaty sportowefakty.wp.pl

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania virali! Stwórz swojego virala teraz!

loading...

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz