in

SAMOSĄD W WIĘZIENIU! ZOBACZ CO ZROBILI GWAŁCICIELOWI W CELI…

Kamil K z Łańcuta pobił i zgwałcił 22-letnią dziewczynę na Rzeszowskich Juwenaliach. Trafił do celi, gdzie więźniowie wiedzieli już co z nim zrobić. Tak uznał sąd i takie białko miał na celi.

Nie przyznał się od jednak sam do tego, że jest bity i torturowany. Odkrył to lekarz, który badał go przed przesłuchaniem w prokuraturze. Lekarz odkrył, że mógł być gwałcony ponieważ miał świeże rany odbytu. Na plecach wycięty miał napis „gwałciciel”. Od razu zgłoszono ten fakt policji.

– Sprawdzamy, czy materiał dowodowy pozwala na wszczęcie konkretnego postępowania – mówi ostrożnie Dominik Miś, prokurator rejonowy z Rzeszowa. Rozmowniejszy jest kpt. Maciej Słysz, rzecznik rzeszowskiego zakładu karnego. – Każdy osadzony już w pierwszym dniu pobytu w więzieniu jest informowany o możliwości zetknięcia się z zachowaniami charakterystycznymi dla środowisk przestępczych i ma obowiązek zgłaszania przełożonym wszelkich zachowań zagrażających jego bezpieczeństwu – tłumaczy. Jak było w tym przypadku – wyjaśni śledztwo.

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

999 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 100.000000%

RÓŻAL CHCE ZARYZYKOWAĆ! BĘDZIE BRONIŁ PASA KSW

SŁOWIK ZATRZYMANY PRZEZ CBŚ! ZACZĄŁ ODBUDOWYWAĆ MAFIĘ PRUSZKOWSKĄ