in

Siedział 18 lat w więzieniu za gwałt i zabójstwo, którego nie popełnił. Dziś wyszedł na wolność…

Wiecie co robią z gwałcicielami w więzieniu? Nie trudno domyślić się jakie piekło przeżył mężczyzna, który za niewinność przesiedział 18 lat za kratami. Jego matka, gdy go zobaczyła powiedziała, że jest wrakiem człowieka. Trudno sobie uświadomić co musiał przejść ten młody mężczyzna. Żadna rekompensata finansowa nie pokryje tego co stracił. Ciekawe co dziś czuje sędzia, który go skazał…
W sprawę zaangażował się sam minister sprawiedliwości Ziobro

– Poleciłem raz jeszcze zbadać okoliczności śmierci 15-letniej Małgosi. Zajęli się tym doświadczeni prokuratorzy i policjanci z Wrocławia. Dzięki ich pracy, mimo upływu lat, udało się zatrzymać mężczyznę, który – jak wszystko na to wskazuje – jest rzeczywistym sprawcą tej potwornej zbrodni – informował we wtorek, 13 marca, Zbigniew Ziobro. 
Niestety, ale taki mieliśmy wymiar sprawiedliwości w naszym kraju. Musimy powiedzieć również, że w więzieniu gwałciciele i pedofile są traktowani wyjątkowo brutalnie i z pogardą. Za zbrodnie skazany został Tomasz Komenda. Po latach okazało się, że jest niewinny. W czerwcu 2017 roku zatrzymano Ireneusza M. Prokuratura zarzuca mu te czyny, za które skazany został pan Tomasz.


Tomasz czekał na wyrok modląc się. Przecież drugi raz sąd nie mógłby się pomylić?

Po ogłoszeniu wyroku nie mógł powstrzymać wzruszenia, popłakał się. To koniec piekła jakie zgotował mu sąd.Tomek po 18 latach odsiadki wyskakuje na wolność. 
loading...
Komentarze

Podbij Virala!

997 points
Upvote Downvote

Total votes: 5

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 20.000000%

Downvotes: 4

Downvotes percentage: 80.000000%

Popek wpada w depresję po przegranym siłowaniu na rękę ze znanym YouTuberem. Zabronił mu wrzucić film z przegraną do sieci!

Różal grozi redaktorowi super ekspresu. przestan juz pierolic o tym, ze…