,

Sprzedał mieszkanie i postawił na Popka 300 tyś zł! Przeprowadza się do apartamentu…

Wszyscy śmiali się, że Paweł Kowalski z Krakowa po walce Popka w KSW będzie bezdomnym. Raper wygrał a Paweł przeprowadził się do apartamentu w centrum miasta! 

Na zakładach można w łatwy sposób wygrać sporo pieniędzy. Jednak jest duże ryzyko przegranej. Czym większy wkład tym większe zyski. Paweł Kowalski z Krakowa postanowił sprzedać mieszkanie i zainwestować wszystkie pieniądze na walkę Popka z Koksem.

Ludzie stawiają na Mameda, czy Pudziana. Jednak oni sporo ryzykowali. Te walki to nie były pewniaki. Ja byłem pewny wygranej ponieważ to było oczywiste, że Popek musi wygrać. Ogromny sukces finansowy gali KSW 39 był między innymi zasługą Pawła… Przecież właściciele nie mogli się pozbyć kury która znosi złote jajka. Wygrałem kupę kasy nic nie robiąc i przeprowadzam się do apartamentu. Nie chce mi sie tyrać całego życia w Biedronce, czy na budowie… Tutaj zarobiłem w 20 sekund tyle co oni przez całe życie nie zarobią. Tak się robi hajs – skomentował w euforii swoją wygraną mieszkaniec Karkowa

Trzeba przyznać, że Paweł Kowalski miał rację, że Popek musi wygrać. Raper w wywiadzie po walce zdradził, że właściciele przed starciem z Burneiką poinformowali go, kto będzie jego następnym rywalem, czyli zakładali z góry, że Popek musi wygrać i nie zakończy kariery MMA.

Mieszkanie Pawła Kowalskiego prezentuje się znakomicie. Jak sam dodaje zawsze chciał mieć ogródek w centrum miasta.

Popek jak sam mówi pozdrawia przyjaciele, który postawił na niego mieszkanie „będę o nic pamiętać jak wygram walkę” – powiedział raper.

Patrz 1:20

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania virali! Stwórz swojego virala teraz!

loading...

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz