in

Sprzedawał marihuanę za 50 zł i go pokarało! To czeka wszystkich oszustów…

Policjanci zlokalizowali mieszkanie, gdzie może znajdować się marihuana! Nie czekali długo tylko weszli do środka. Tam znaleźli 24-latka, który handlował trawką. Młody chłopak przyznał się, że sprzedawał niecałe gramy za 50 zł!!!

Jak opisują policjanci, „po wejściu do lokalu na ławie w aneksie kuchennym funkcjonariusze znaleźli 43 poporcjowane już i gotowe do sprzedaży zawiniątka z foli aluminiowej z marihuaną.” Narkotyki były jednak znajdowane sukcesywnie w całym mieszkaniu. W trakcie przeszukania znaleziono także włączoną wagę elektroniczną służącą do porcjowania środków odurzających. – czytamy na TVN Warszawa

Marihuana była wszędzie. Łącznie policja znalazła 435 gramów i 17 tyś złotych. Zgodnie z ustawą obowiązującą od sierpnia pieniądze pozyskane z przestępstwa zostaną zabrane przez państwo także 24-latek nie ma ani grosza został zamknięty na 3 miesiące sanek oraz grozi mu 10 lat więzienia. Oszukiwał swoim klientów sprzedając im marihuanę za 50 zł! Średnia cena w Polsce wacha się od 30 zł do 40 zł. Do tego giety nie były wagowe. Karma za oszustwo i pazerność szybko wróciła do Oskara K.

źródło tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,sprzedawal-marihuane-za-50-zlotych-oskar-k-z-zarzutami,240601.html

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

998 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 100.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Nie ma jednej ręki i nikt nie może go pokonać! Prawdziwy kozak w MMA…

Strachu jest lamusem? „Dostanie strzała i położy się jak Burneika!”