in

Straż Miejska dopadła chłopaka! Zobacz co mu zrobili…

Panowie nie mieli zahamowań i skrupułów. Bili go i kopali. Głową uderzali o ziemię. Z kolana został uderzony w głowę. Spryskany gazem nawet w genitalia.”  Pobity chłopak leży w szpitalu. Na zdjęciach można zobaczyć rany głowy, oraz całego ciała.
Jak donosi na facebooku Pani Katarzyna Wróblewska,  jej siostrzeniec został pobity przez straż miejską

Wczoraj mój siostrzeniec został dotkliwie i okrutnie pobity przez pseudo stróży prawa i bezpieczeństwa STRAŻ MIEJSKĄ. Zdarzenie miało miejsce z piątku na sobotę na Pradze Południe. A tylko dlatego ze przebiegali grupką znajomych przez ulice, nie przez pasy. Nie było próby zatrzymania, wylegitymowania czy wypisania mandatu. Za to była skuteczna próba napaści. Siostrzeniec z dziewczyną zostali zaatakowani, spryskani gazem, potem Kacper został skuty w kajdanki. Panowie nie mieli zahamowań i skrupułów. Bili go i kopali. Głową uderzali o ziemię. Z kolana został uderzony w głowę. Spryskany gazem nawet w genitalia. Leży w szpitalu z licznymi obrażeniami głowy, ucha, oka, w kołnierzu, bo ma  zmiany w kręgach szyjnych, obitą miednicę i kość ogonową. Tak u nas legitymuje Straż Miejska. Mam ogromna nadzieję, że prawo i sprawiedliwość jest i wg tego zostaną osądzeni i ukarani. 
 Bardzo Was proszę udostępnijcie poniższy post, być może jest ktoś z Was lub wśród Waszych znajomych, kto mieszka lub był w pobliżu lub może mieć dostęp do nagrań z monitoringu ze szkoły LO uL. Zbaraska Tak wyglada zatrzymanie Straży Miejskiej.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

999 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Tomaszowi Oświecińsiemu pokazali FACEBURGERA Popka! „Jak taki człowiek może być…”

POPEK: Ogłuszę go jak rybę, wyciągnę z wody i zjem na wigilię!