in

SZOK! Ojciec milioner wynajął prostytutki na 12 urodziny synka!

To wideo zszokowało całą Europę! Już nie tylko hiszpańskie, ale i anglojęzyczne media rozpisują się na temat skandalicznego nagrania z urodzin pewnego 12-latka. Ojciec milioner postanowił zorganizować mu nietypowe urodziny. Poniosła go jednak wyobraźnia (a raczej jej brak) i na imprezę urodzinową dziecka zaprosił… prostytutki!

Na nagraniu widać półnagiego chłopca, o którego ocierają się roznegliżowane kobiety. Twarz dziecka jest zapikslowana, jednak da się wyczuć jego skrępowanie i zawstydzenie. 12-latek nie wie, jak się zachować. Tańczy ze sporo starszymi kobietami, ale trudno mu się odnaleźć w sytuacji, w którą wciągnął go własny ojciec! Za to pomysłodawca wydaje się być zachwycony swoim pomysłem. Kibicuje synowi i zachęca go do zabawy. Nie lepiej zachowują się pozostali goście, którzy klaszczą i nagrywają całe zdarzenie na telefony komórkowe.

Równie szokujące są bezmyślne komentarze internautów: – Ten ojciec wie, o co chodzi! Chciałbym dostać taki prezent! – napisał jeden z kometujących na portalu YouTube. – Co za ojciec! Chciałbym, aby moje 12-ste urodziny wyglądały w ten sposób, i żeby się nigdy nie kończyły – wtóruje mu inny.

źródło: superexpress.pl

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1001 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Popek zmienił swój wizerunek do Tańca z Gwiazdami. Fani są w prawdziwym szoku…

18-letni Miłosz zabity maczetami w Krakowie. Apel ojca do kibiców!