in

SZOK! Przemycał 12-latka w desce rozdzielczej!

Hiszpańska policja aresztowała mężczyznę, który próbował przewieźć przez granicę 12-letniego chłopca ukrytego w desce rozdzielczej BMW. 65-latek zjawił się na granicy hiszpańsko-marokańskiej w Melilli. W czasie kontroli celnicy dokonali szokującego odkrycia.

Funkcjonariusze byli wyposażeni w czułe przyrządy, które są w stanie wykryć nawet bicie ludzkiego serca. Usłyszeli stłumiony, rytmiczny dźwięk. – Gdy mundurowy wsadził rękę w szparę w desce rozdzielczej poczuł ciepło ludzkiego ciała. W specjalnie przygotowanym schowku za wciśnięty był przerażony chłopiec. Ledwo żywe dziecko miało problemy z oddychaniem i nie cierpiało na przykurcz kończyn. Nie było w stanie nawet samo wydostać się na zewnątrz – informują pogranicznicy.

Ustalono, że chłopiec dotarł do afrykańskiej granicy UE z Gwinei. Musiał pokonać kilka tysięcy kilometrów. Nieznany jest związek dziecka z 65-latkiem. Konieczne okazało się udzieleni chłopcu pomocy medycznej – trafił do ośrodka dziecięcego w La Purisma, w Meilli. Mężczyzna został aresztowany.

źródło: http://telewizjarepublika.pl/

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Już jest drugi odcinek Talk-Show Popka z Korwinem w roli głównej!

KSW dało Popkowi za darmo furę wartą pół miliona! Zobacz czym wozi teraz raper…