in

„Role się odwrócily. Peja będzie k***ą z TVN-u”

„Jesteś z TVN ku*wą zwykłym durniem, rozumiesz?” – nawija Peja w dissie na Tedego „Dureń z TVN”. Niestety lata minęły i teraz raper z Poznania będzie występował dla tej stacji. Tede mówi jasno, że Peja to zwykły hipokryta


Chodzą plotki, że Peja ma wystąpić w programie TVNu „Agent-Gwiazdy”. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że kilka lat temu zarzucał to właśnie Tedemu.

– Skoro wiadomość nie została zdementowana w żaden sposób, podpowiada mi to, że jednak coś w tej plotce jest. Co nie ukrywam cieszy mnie bardzo. Sukcesy moich kolegów cieszą mnie najbardziej – mówi raper w rozmowie z Filipem Nowobilskim. – Przecież to paranoja jest jak on będzie w tym Agencie, bo będzie w TVN-ie, będzie kurwą z TVN-u. Ja to zaszczytne stanowisko piastowałem przez x lat i nagle role się odwróciły – dodaje.

 Jak przyznaje TDF, on również miał propozycję wzięcia udziału w programie, ale ją odrzucił. – Wszystko polega na tym, że ja pomimo, że jestem komercyjna ku*wą odrzuciłem tyle różnych propozycji. Może kiedyś kilka też przyjąłem, wiadomo, ale w ostatnim czasie – 3,4 lata – miałem bardzo dużo propozycji na różne takie rzeczy i nie przyjmuję ich po prostu – tłumaczy.

źródło glamrap.pl

 

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

879 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Popek po walce z Oświecińskim poszedł na miasto! Zobacz jak się bawił…

Tomasz Oświeciński dojechał Popka po walce! „Twoje karabiny nadawały się na…”