in

Teraz kibice go znienawidzą! Zobacz co Żyła zrobił żonie i swoim dzieciom…

Kto by się spodziewał takiego zachowania po Piotre Żyle?! Jedna to jest prawda… Zobaczcie drugą twarz uwielbianego przez Polaków skoczka. Najbardziej przez niego cierpią dzieci…
Rozstanie pary małżeńskiej

Tak mi wszyscy odradzali… więc usunęłam wcześniejszy post, tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę) nie mam zamiaru już kłamać – napisała Justyna Lazar na swoim Instagramie.

Wcześniej Piotr Żyła i jego żona nie mówili publicznie o swoich małżeńskich problemach. Teraz jednak najwyraźniej Justyna nie wytrzymała. Na Piotra Żyłę od razu spadły gromy.

Internauci są bezlitośni dla skoczka, który właśnie wyprowadził się ze swojego domu w Wiśle Kopydle.


DZIECI ŻYŁ PRZEŻYWAJĄ PRAWDZIWE PIEKŁO!!! TO WSZYSTKO PRZEZ SKOCZKA… JEDNAK PO WPISIE WIDAĆ, ŻE ŻONA GO JESZCZE KOCHA…

Wiem, wiem nie powinnam była usuwać poprzedniego postu (zrobiłam to na prośbę bliskich mi osób). Emocje emocjami, ale dogadywaliśmy się z mężem inaczej, nie dotrzymał słowa, a we mnie coś pękło. Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś… przez człowieka który jest ich ojcem. Starałam się… najbliższe mi osoby wiedzą jak się staram i robię wszytko żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecną sytuację. Dlatego proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała w poruszającym wpisie Justyna Żyła.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

880 points
Upvote Downvote

Total votes: 3

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 66.666667%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 33.333333%

Na imprezie domowej Tańca z gwiazdami doszło do awantury! Popek zniszczył cała imprezę…

Polsat miał zarobić na Popku miliony! Jednak teraz wszyscy chcą się go pozbyć…