,

Zachował się jak prawdziwy BOHATER! Niemcy chcą pomnika po ujawnieniu ostatnich chwil przed zamachem!

bosss

Polski kierowca robił wszystko, aby nie doszło do tragedii. To dzięki jego waleczności nie doszło do prawdziwej masakry i rozlewu krwi. Niemcy po ujawnieniu faktów z ostatnich chwil życia Polaka chcą postawić mu pomnik! 

Osoba związana ze śledztwem mówi o walce w kabinie tira tuż przed zamachem. Gdy okaleczony Łukasz zorientował się do czego ma zostać wykorzystany pojazd podjął ostatnią desperacką walkę z terrorystą. Jak donoszą media niemieckie Polak zdołał zranić napastnika. Prawdopodobnie przez to, że walczył do samego końca nie doszło na prawdziwej masakry!

Była to ostatnia trasa Łukasza przed świętami! Miał wracał właśnie do domu gdzie czekała na niego żona i 17 letni syn. Taka tragedia przed świętami Bożego narodzenia musi być prawdziwym ciosen w samo serce dla najbliższych! Zamachowca dalej znajduje się na wolności!

– Jeśli to prawda, to należy się Polakowi pomnik, obojętnie w jakiej formie. Może też jeszcze życie bez trosk dla jego żony i 17-letniego syna – napisał jeden z niemieckich internautów

pra

ODDAJMY MU SZACUNEK. WALCZYŁ JAK PRAWDZIWY POLAK DO KOŃCA JEDNAK TERRORYŚCI MIELI BROŃ I PRZEGRAŁ 🙁

WZRUSZAJĄCE SŁOWA SZEFA ZAMORDOWANEGO BOHATERA Z POLSKI!

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania virali! Stwórz swojego virala teraz!

loading...

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz