in

To cud! Marihuana uratowała chłopca chorego na białaczkę!

Matka chłopca podała synowi marihuanę i uratowała mu życie. Naukowcy są w szoku. Lekarze też.

Callie Blackwell, matka chorego syna, opowiedziała w telewizji IITV o Historii jego choroby oraz walki z lekarzami. Miało mu zostać maksymalnie 10 lat życia. Lekarze nie zgodzili się na terapie THC, więc sama postanowiła mu je podawać! Mogła za to pójść nawet do więzienia ale się nie poddała i uratowała syna!


Po czterech nieudanych operacjach przeszczepu szpiku, Deryna umieszczono w dziecięcym hospicjum, gdzie chłopiec powoli zaczął oswajać się z widmem nieuchronnej śmierci a nawet planował własny pogrzeb.

Pomyślałam wtedy, co mam do stracenia? Nic. On i tak umiera. Muszę mu pomóc. Kupiłam wtedy towar od dillera na czarnym rynku. Nie była to czysta medyczna marihuana tylko towar z ulicy. Efekty powaliły mnie na kolana. Nie spodziewałam się tego – stwierdziła matka

 
Matka zaczęła produkcję leku w domu. Używała do tego towaru z ulicy oraz szybkowaru. Instrukcję znalazła w internecie.

Po podaniu substancji choremu dziecku na skutki nie trzeba było długo czekać. Rodzice Deryna w ciągu pół godziny zauważyli, że syn stał się w końcu zrelaksowany, a lęk ustał jak za dotknięciem magicznej różdżki. Olej z konopii zaczął działać tak szybko i skutecznie, że chłopak w ciągu kilku dni odzyskał siły i chęć do życia. Teraz siedemnastoletni były już pacjent zakładu onkologii z Bristolu dochodzi do pełnego zdrowia, realizując marzenia o zostaniu szefem kuchni.

 

Tak wygląda Deryn po 7 latach leczenia. Choroba zniknęła. To CUD!

Medyczna marihuana ratuje ludzi. To już jest pewne. Udostępnij to i zmieńmy świadomość ludzi! Lekarstwo na nowotwory może rosnąć w każdym domu!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

999 points
Upvote Downvote

Total votes: 3

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 33.333333%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 66.666667%

Tomasz Oświeciński przesiedział 2 lata w więzieniu! „Byłem w mafii wołomińskiej”

Ten mężczyzna tropił pedofilów i gwałcicieli a następnie brutalnie ich mordował. Wyrok sądu zaskoczył wszystkich…