in

To się dzieje naprawdę! PUDZIAN vs. FEDOR na Narodowym?!

KSW odkrywa nowe karty odnośnie największej gali MMA w historii Polski, która odbędzie się na Stadionie Narodowym. Właściciele stawiają, na wiele gwiazd wieczoru a nie tylko jedną. Jest duża szansa, że Pudzian zmierzy się z Fedorem! Taka walka to wielki hit, która byłaby oglądana na całym świecie.

Lewandowski udzielił wywiadu portalowi #WHOATV, Mówi, że ma już gotową ofertę dla Rosjanina.

 Mam na stole gotową ofertę dla Fedora, ale gala na PGE Narodowym potrzebuje mieć więcej wielkich walk, niż jedna. Poza tym, pamiętajmy, że pieniądze, jakie Fedor oczekuje są nieco inne, niż te, które otrzymywał w przeszłości. Dzięki dużej hali jakim jest Stadion Narodowy mamy plan zorganizować większą różnorodność dla fanów, a nie tylko koncentrować się na jednej walce.”

MMAnia.pl. Pudzian o walce z Fedorem Emelianenko: nie byłbym na straconej pozycjihttp://www.mmania.pl To byłoby na pewno bardzo ciekawe wydarzenie w świecie, nie tylko polskiego, MMA. Walka Fedora Emelianenko z Mariuszem Pudzianowskim, choć pozostająca jedynie w sferze spekulacji, już teraz wywołuje gorące dyskusje wśród fanów mieszanych sztuk walki. I, co tu dużo mówić, rozgrzewa również naszą wyobraźnię. Mówiąc wprost: bardzo chcielibyśmy ją zobaczyć.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

"To się nie odbędzie w TVN" Popek zapowiada roast!

Stonoga broni policjantów i zarzuca Wardęce manipulacje filmem!