in

Tomasz Oświeciński przesiedział 2 lata w więzieniu! „Byłem w mafii wołomińskiej”

Mocne zwierzenia aktora znanego głównie z filmu PitBull. Tomasz Oświeciński i Strachu mają ze sobą wiele wspólnego. Aktor przyznał, że niektóre sceny z filmu są pradziwe i miały miejsce w jego zyciu.

Aktor w wywiadzie dla Super Eksperssu przyznał, że w wieku 26 lat dołączył do mafii wołomińskiej. Wyjaśnia, że padł ofiarą próby wymuszenia haraczu i w trosce do swoje życie postanowił dołączyć do gangu. Członków mafii poznał na siłowni. Już w tak młodym wieku prowadził legalne interesy. Do jego klubu połączonego z agencją towarzyską zjawili się przestępcy z wołomina:

Pewnego dnia odwiedził nasz klub człowiek od „Mychy” z lokalnego gangu. Pobiłem go w uczciwej walce, a potem okazało się, że chcieli ode mnie i mojego wspólnika pieniędzy. Ale to nie koniec. Zażądali, żebyśmy dołączyli do grupy. Doszliśmy do wniosku, że to będzie najlepsze wyjście z sytuacji – mówi „Super Expressowi” aktor. – W ten sposób przypadkiem zostałem gangsterem, który biegał po mieście. Jako 26-letni chłopak nie zdawałem sobie sprawy, że to na taką skalę, że należę do grupy przestępczej

Tomasz w 1999r został złapany przez policję i skazany przez sąd na dwa lata więzienia. Po wyjściu z więzienia odciął się od przeszłości. Przyznał się do winy i żałuje tego. Stwierdza również, że to przeszłość i na dzień dzisiejszy skupia się na rodzinie.

mam wspaniałą rodzinę, kochaną córkę, której poświęcam dużo czasu, ale także spotykam się z trudną młodzieżą, którą ostrzegam przed takim życiem

źródło se.pl

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Stonoga broni policjantów i zarzuca Wardęce manipulacje filmem!

To cud! Marihuana uratowała chłopca chorego na białaczkę!