in

Tomasz Oświeciński sprzedał na psach?! „Z frajerami nie rozmawiam…”

Przesłanie od Akcji Stop Pomówieniom do Stracha! „Nie bądź taki groźny w tym sweterku i tuż przed KSW pokażemy całą prawdę, jaki byłeś twardy podczas…..” – czytamy na Stop Pomówieniom


Coraz głośniej w sieci robi się o przeszłości Tomasza Oświecińskiego. Miał on rzekomo współpracować z organami ścigania „jesteś ucho z Białegostoku„. Bronił go nawet sam Masa słynny świadek koronny. Poniżej oświadczenie „Stop Pomówieniom”.

 Skoro odpisujesz prywatnie w komentarzach niżej  to cię to rusza i dobrze , przeproś tych co skrzywdziłes,ich bliskich,kup jakieś prezenty i wyślij pod choinkę co roku przez parę lat i proś w pocztówkach o przebaczenie. Ty masz problem do końca życia w głowie,a nie ja !!! 

 Mi nic nie zrobiłeś,ale prowadzę taka akcję a nie inną i nie będę milczał,gdy robisz sobie zdjęcie ze mną jak mam na sobie koszulkę Stop Pomówieniom i wrzucam nieświadomie do neta. Mogłeś odmówić zdjęcia i bym nie wiedział,że jesteś kapustą ( dopiero po zamieszczeniu zaczęła się afera i ludzie zaczęli mi pisać, z kim ja fote sobie zrobiłem i ,że jesteś ucho z Białegostoku .) Usunąłem fote i dałem komentarz. Jeśli cie nie rusza, to co zrobiłeś i nie chciałbyś cofnąć czasu,to znaczy,że jesteś arcy k.rwa już do kwadratu !!


 Życie mam na pewno cięższe finansowe,ale   godne. Kasę może mieć byle ch.j ale zasad,szacunku i honoru za żadne pieniądze nie kupisz Ho..Ho..Ho.. 

 PS Na tym zakończę,bo z frajerami nie rozmawiam. Po przegranej walce z Popkiem,niech KSW zorganizuje ci walkę wieczoru z bezelakiem ” Konfi Fight „. Nie pozdrawiam… – czytamy na Stop Pomówieniom (facebook)

 

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 50.000000%

Strachu już nie wyrabia na treningach „Tak naprawdę mam już dosyć…”

Solówka dwóch żołnierzy Marines. Tak się bije najlepsza armia na świecie!