in

Tym filmem Polacy podbili Rosyjski internet. Tysiące pozytywnych komentarzy…

Filmik z udziałem Polaków, którzy szybko rozprawili się z imigrantem, blokującym im drogę stał się hitem w Rosji. Trafił na portal pikabu.ru, który jest odpowiednikiem wykopu w Polsce.

Tytuł nie był nam przychylny bo nosił nazwę ”Tolerancja Polaków”, ale Rosjanie nie patrzyli na niego i pozytywnie komentowali zachowanie naszych rodaków. Do tego film był najpopularniejszym wideo miesiąca! Miliony wyświetleń. Zobaczcie komentarze

 – Nie lubię Polaków, ale k..wa – mój szacunek.

Cóż za niewyobrażalnie przyjemny widok.

– Oj taaak. Oglądałem to już 5 razy.

– O Polakach po całej Europie krąży zła sława. Na przykład, polscy kibice-chuligani od dawna są uważani za najgorszych, gorszych nawet od niemieckich i rosyjskich. A do tego Polacy bardzo nie lubią uchodźców. Tak bardzo, że Warszawa oficjalnie odesłała UE z jej żądaniami ws. kwot ich rozmieszczenia. Stanowisko [Polski] jest tak zasadnicza, że Polska jest nawet gotowa na możliwe sankcje, byleby ci wszyscy ciemnoskórzy nie trafili na terytorium kraju.

ZOBACZ WIDEO:

Usual Migrant block a car – Instant KO from Polish guyAction in Germany, what he does not know, no Germans in the car taken from: https://twitter.com/OnlineMagazin/status/912272171413762048/video/1 .

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

ZOBACZ, GDZIE KUPIĆ NAJTAŃSZĄ MARIHUANĘ W POLSCE…

Nie uwierzycie ile ten 18-latek miał narkotyków na majtkach…