in

Uzbrojone polskie oddziały ruszyły na granicę z Niemcami!

Ta decyzja sprawiła, że oczy europejskich polityków zwróciły się ku granicy polsko-niemieckiej. W końcu będziemy bronić swoich granic. Coś jest na rzeczy skoro minister MSWiA uzbraja straż graniczną w granatniki!

Na polskie granice ruszyły uzbrojone po zęby oddziały strazy granicznej. Mundurowi odpowiedzialni za nienaruszalność polskich granic będą agresywnie odpowiadać na każdą nielegalną próbę wkroczenia do Polski. Na dowód tego, resort Mariusza Błaszczaka postanowił wyposażyć ich w granatniki.

Grupy przestępcze, zarówno te działające w obszarze nielegalnej migracji, jak i zajmujące się przemytem, są bardziej zdeterminowane, coraz lepiej zorganizowane i wyposażone, oraz niejednokrotnie uzbrojone. W uzasadnieniu napisano także, że wzięto pod uwagę zmieniającą się sytuację w bezpośrednim sąsiedztwie RP, zatem doposażenie formacji ma charakter prewencyjny, abyśmy w przypadku takiej konieczności mogli użyć granatników do oświetlania terenu, stawiania zasłon dymnych, czy z większą skutecznością zastosować niektóre ze środków przymusu bezpośredniego 

Wygląda na to że polska granica będzie najszczelniejszą w całej Uni a granatniki na pewno odstraszą imigrantów by nie przyjeżdżali do Polski.

źródło: pikio.pl

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1001 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

35-latek zabił i zjadł 30 osób. To co znaleźli w jego domu przeraziło wszystkich… [ZDJĘCIA +18]

Tak kopie tylko PUDZIAN! Jego siła robi wrażenie przed KSW40!