in

W LESIE ZAŻYŁ LSD. POTEM ZROBIŁ ZDJĘCIE TEMU CZEMUŚ…

Niewiarygodne! 25 letni Czech z Liberca po zażyciu LSD zobaczył w lesie dziwnego stwora podobnego do człowieka.

Historia ta ma swój początek w Republice Czeskiej. Tam też 25 letni Czech postanowił zażyć LSD. Według jego relacji zaraz po konsumpcji narkotyku poczuł się dziwnie. Miał poczucie, że ktoś go obserwuje. Bał się, że popsuje sobie bombę więc postanowił opuścić ciemny las. Wtedy zobaczył w krzakach dziwnego stwora! Oświetlał drogę telefonem więc od razu zrobił mu zdjęcie.

Wiedziałem, że nikt mi nie uwierzy! Byłem po LSD. Zrobiłem więc zdjęcie i teraz mam dowód. Nie wiem co to było?! Wiem, że 5 lat temu z psychiatryka uciekł pacjent do pobliskiego lasu, którego nikt nie odnalazł. Policja stwierdziła, że prawdopodobnie nie żyje – komentuje przestraszony Czech

Mieszkaniec Czech zrobił dwa zdjęcia i naćpany biegł przez 7 km do najbliższej miejscowości. Był po LSD więc z uśmiechem na twarzy postanowił powiadomić o tym policję. Ta nie chciała mu uwierzyć, jednak postanowiła sprawdzić miejsce, gdzie doszło do zdarzenia. Tam przeżyli szok. W krzakach wskazanych przez 25 -letniego mężczyznę znaleźli ślady stóp i rąk podobnych do ludzkich. Jednak nie był to człowiek. Do dnia dzisiejszego nie wyjaśniono co to mogło być?

Nie wiem co to było, ale przeżyłem i miałem tripa życia. Nigdy więcej LSD w ciemnym lesie – komentuje Czech

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

WIEMY ILE POPEK MA PIENIĘDZY NA KONCIE! UZBIERAŁ DOPIERO…

WOJEWÓDZKI MA KŁOPOTY! „Z KRYMINALISTAMI PONIŻYŁ GOŚCIA”