in

W Warszawie będą „witać uchodźców”. Akcje wspomaga gwiazda TVN..

Choć miażdżąca większość Polaków jest przeciwna przyjmowaniu do Polski islamskich nielegalnych imigrantów, to jednak zwolennicy multikulti się nie poddają. W Warszawie szykują akcję „witania uchodźców”. Wsparcia udzieliła nawet celebrytka znana z TVN, Omenaa Mensah.

Akcja jest organizowana przez Rafała Betlejewskiego i ma polegać na wywieszeniu dużego transparentu z napisem: „Witamy uchodźców”. Jak się okazuje, akcja miała się odbyć już wcześniej, ale z powodu decyzji władz stolicy, została ona przeniesiona. Wszystkich serdecznie przepraszam – muszę datę wydarzenia, gdyż dostałem od miasta decyzję odmowną – zgłosiłem to jako manifestację zbyt późno – w związku z tym przekładam wieszanie transparentu na czwartek w przyszłym tygodniu. Wtedy wszystko będzie legalnie. – napisał na Facebooku Betlejewski.

Inni użytkownicy mediów społecznościowych nie zostawiają suchej nitki na organizatorach. Odpowiedział im sam Betlejewski, przy okazji obrażając Polaków.

Ilość paskudnych komentarzy po akcji z transparentem pokazuje, jak głęboko daliśmy sobie wszczepić strach i nienawiść. Daliśmy sobie dorobić ohydną gębę – moi rodacy stracili wszelkie hamulce w plugastwie. Czy sprawa jest przegrana? Czy też powinniśmy jednak walczyć o polskie dusze i nie poddawać się?  Tu nie chodzi o jeden czy drugi cel polityczny, ale o nas. O nas, Polacy! Transparent Witajmy Uchodźców jest tylko lustrem, w którym odbija się nasza agresywna gęba. Winą za tę gębę obarczam polityków i misjonarzy nienawiści, którzy nieustępliwie i od lat sączą strach w dusze moich rodaków. To wy stworzyliście potwora, który dziś strzyka jadem. Wy.  My natomiast, obywatele Polski, mamy obowiązek przeciwstawić się tej manipulacji i odrzucić złość. Jeśli ze sobą rozmawiamy, to bez obelg. Jeśli się różnimy, to pięknie. Nigdy jeden przeciwko drugiemu. Czerpmy z tego, co w nas najlepsze. Tego od Was oczekuję

Do akcji przyłączyła się pogodynka TVN Omenaa Mensah która bardzo chętnie wita uchodźców. Może ona powinna przyjąć kilka osób do swojego domu skoro tak bardzo chce multikulti w Polsce.

 

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

998 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 100.000000%

One Comment

  1. Betlejewski…. zjebałeś się na maxa , Wolność polega na tym by mieć swoje zdanie i przeciwstawić się takiemu taniemu marketingowi jaki serwujesz. Żadnych uchodzców i koniec.

Śmiał się ze Szpilki a sam dostał po mordzie. Zobacz brutalny nokaut!

DMK trafił do więzienia! Nie chce pieniędzy prosi tylko o…