in

WCIĄGNĘŁAM KRESKĘ I MUSIAŁAM ZROBIĆ MU LODA. AMFETAMINA ZROBIŁA ZE MNIE DZIWKĘ…

Wciągnęłam kreskę i nie mogłam wytrzymać. Musiał zrobić mu loda. Mam 21 lat i przez amfetaminę jestem uzależniona od seksu. 

To wszystko działo się na jednej z imprez w Warszawskim klubie. Miałam 18 lat i bawiłam się z koleżankami na tzw „baletach”. Którejś nocy jeden z kolegów posypał mi na barze biały proszek. Mówił, że nic mi się nie stanie i będę się bawić do białego rana. Niestety ten narkotyk zrobił ze mnie zwykła dziwkę. To działa jak tabletka gwałtu. Miałam straszną ochotę na mojego przyjaciela. Nigdy przedtem tak się nie czułam. Chwyciłam go na parkiecie za krocze i zaciągnęłam do toalety. Tam uprawiałam z nim sex. Był w szoku co ja robię jednak chciał się kochać ze mną. To nie był koniec tej nieszczęsnej iprezy. Nad ranem poznałam dwóch starszych panów którzy zabrali mnie do hotelu i tam się z nimi kochałam. Nad ranem miałam takiego zwała że przez cały dzień nic nie jadłam i byłam praktycznie warzywkiem. Do tego przespałam się jednej nocy ze 3 facetami!

Tak jest co weekend i nie widać końca. Ten narkotyk zrobił ze mnie dziwkę. Słyszałam już teksty, że się całe miasto ze mną je*ało. Ostrzegam wszystkich młodych ludzi. Bo zaczyna się fajnie, ale niestety białe proszki piszą czarne scenariusze.

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

UPRAWIAŁ SEX Z PSEM KTÓRY POTEM URODZIŁ TO COŚ…

WIEMY ILE POPEK MA PIENIĘDZY NA KONCIE! UZBIERAŁ DOPIERO…