in

Wiemy ile dostanie Tomasz Komenda za 18 lat odsiadki! Będzie rekordowe odszkodowanie…

Miał zaledwie 23 lata, gdy do jego domu przyszła policja i zabrała go na komisariat jako podejrzanego o gwałt i zabójstwo. Tomasz chodził do szkoły specjalnej dlatego pewnie pod naciskiem szybko się przyznał do popełnienia tej zbrodni. Prokurator postawił zarzuty a sędzia okazał się tym, który młotkiem przybił niewinnemu chłopakowi 18 lat więzienia w prawdziwym piekle. Chyba wiecie co robią pedofilom i gwałcicielom w więzieniu?

Niewinny Tomasz był w prawdziwym szoku. Jak w śnie z którego nie mógł się obudzić. Trafił na 25 lat do więzienia jako gwałciciel. Był poniżany i gnębiony. Dwa razy wisiał już na sznurze. Jednak doczekał się sprawiedliwości. Po interwencji Zbigniewa Ziobro szybko zwolniono go więzienia. Po wyjściu z więzienia Tomek był w lekkim szoku! Przez 18 lat niewinnej odsiadki wiele się zmieniło.

Teraz należy mu się odszkodowanie.

Sprawę wyjaśniał na antenie radia TOK FM dr Piotr Kładoczny z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.

– Każdy niesłusznie skazany może się starć o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Odszkodowanie to pieniądze, których nie zarobił, jeśli wcześniej pracował. A zadośćuczynienie to są straty moralne – wyjaśnił Kładoczny.

Zapytany, czy Komenda może spodziewać się nawet miliona złotych odszkodowania, Kładoczny stwierdził, że milion… to trochę mało.


– W takim przypadku, osiemnastu lat pod zarzutem zgwałcenia i zabójstwa, to jest mało – stwierdził, zaznaczając, że straconych lat żadna kwota mężczyźnie nie przywróci.

Wiadomo, że sąd będzie chciał przybić jak najmniejszą kwotę. Jednak trzeba pamiętać o ostatniej głośnej sprawie konwojenta, który ukradł 8 milionów złotych. Za taką sumę dostał 8 lat więzienia. Więc rachunek jest prosty… 18 lat więzienia = 18 milionów złotych


PO 18 LATACH CAŁA RODZINA PRZYWITAŁA CHŁOPAKA W DOMU! JUŻ STRACILI NADZIEJĘ, ALE DOCZEKALI SIĘ SPRAWIEDLIWOŚCI.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

996 points
Upvote Downvote

Total votes: 6

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 16.666667%

Downvotes: 5

Downvotes percentage: 83.333333%

Różal grozi redaktorowi super ekspresu. przestan juz pierolic o tym, ze…

18 lat siedział za gwałt i morderstwo, którego nie popełnił! Zobacz jakie piekło przeszedł w więzieniu…