in

Wujek samo zło wyskoczył na solo z Malikiem Montaną! Raper został dotkliwie pobity…

Doszło do zadymy Wujka Samego Zło z Malikiem Montaną. Raperzy wyskoczyli na uliczną solówkę ponieważ niektórym rzeczy nie umieli sobie wyjaśnić słowami.
Wujek Samo Zło oraz Malik Montana, dwaj polscy raperzy, starli się ze sobą po wypowiedzi tego pierwszego. Były członek kultowego Baku-Baku Squad skrytykował Montanę nazywając go „fejkową postacią”.

Dla mnie to jest strasznie fejkowa postać, która lansuje się na posiadaniu pieniędzy. To jest tani lans, a jednak to chwyta, co mnie martwi – powiedział o Maliku Montanie Wujek Samo Zło

Malik Montana pisał, że zrobił dziurę w głowie Wujkowi Samo Zło, który nie jest zbytnio fighterem. Jednak nie bał się i wyskoczył na solo. Opublikował nagranie w którym pokazuje, że mi tylko p**dę na głowie a nie dziurę w głowie.

Siemano! Witam was serdecznie, tu Wujas Samo Zło. Cały i zdrowy! – mówi raper unosząc czapkę, a na jego czole widać wyraźną ranę.Podobno Malik Montana i Wujek Ali mnie dojechali, dziurę w głowie mi zrobili. wpier**l podobno dostałem. Spotkałem się z panami Malikiem i Wujkiem, stanąłem do walki z Malikiem, dostałem parę lepów więcej, ale dalej podtrzymuję to, co powiedziałem. Jest fejkowym MC, który buja się na farmazonie z hajsem. To jest tania zagrywka pod publikę, to jest słabe – dodał WSZ.

ZOBACZ NAGRANIE WUJKA SAMO ZŁO PO SOLÓWCE Z MALIKIEM MONTANĄ
Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

286 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 100.000000%

Dzis zabili Papuga! Jego mordercy już dawno lataja po wolnosci..

Popek wpada w depresję po przegranym siłowaniu na rękę ze znanym YouTuberem. Zabronił mu wrzucić film z przegraną do sieci!