in

Wybuch bomby na komisariacie w Kłodawie. Eksplozja zniszczyła część budynku…

Tego nikt w naszym kraju nie widział! Potężny atak bombowy na komisariat policji w Kłodawie. Eksplozja rozsadziła dużą część holu przy recepcji! Na szczęście nie ma ofiar śmiertelnych.

Do wybuchu bomby doszło wieczorem po godzinie 21. Bomba wstrząsnęła całym komisariatem. Na szczęście w okolicach eksplozji nikt nie pracował przez co nie było ofiar. Komisariat był nowoczesny i do użytku został oddany na początku zeszłego roku.

W wyniku eksplozji pomieszczenie zostało dość poważnie zniszczone. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci byli w innych pomieszczeniach, wewnątrz nie było żadnych osób postronnych. Ustalamy kto to zrobił i dlaczego. Są tam pirotechnicy, eksperci z laboratorium. Badamy dokładnie m.in. sprawy, którymi zajmował się ten komisariat, osoby, które policjanci tego komisariatu zatrzymywali – Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

W Kłodawy zjechały się specjalne jednostki, które mają wyjaśnić, kto stoi za tym zamachem bombowym. Są w niej antyterroryści, oraz policja kryminalna. Funkcjonariusze szczegółowo sprawdzają jakie sprawy były prowadzone, oraz kto bym zatrzymany. W ten sposób chcą złapać sprawców.

Do Kłodawy wysłaliśmy już ekspertów z komendy wojewódzkiej, którzy mają wyjaśnić przyczyny wybuchu. Specjalna grupa kryminalna sprawdza, kto możne stać za podłożeniem bomby – jacy ludzie byli ostatnio zatrzymani, jakie sprawy były badane – Andrzej Borowiak

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Wyprzedzał 5 samochodów i na końcu przy*ebał w policje! Wypadek z radiowozem na trasie Toruń – Bydgoszcz

Wściekły Liroy komentuje stosunek Pis do medycznej marihuany!