in

Wypędził muzułmanów za pomocą ŚWIŃ i stał się bohaterem!

Muzułmanie postawili meczet obok farmy. Nakazali im usnąć wszystkie świnie. Farmer jednak się przeciwstawił i wpadł na genialny pomysł, który przepędził ich na dobre!

Wszystko zaczęło się od tego, że do Harris, małej miejscowości w Texasie, wprowadziła się grupa imigrantów. Zarejestrowali oni związek wyznaniowy, i postanowili postawić meczet. W związku z tym że obok miejsca gdzie miały odbywać się ich spotkania modlitewne, znajdowała się farma na której były świnie ( dla Muzułmanów zwierzęta nieczyste), nakazali właścicielowi zabić je. Craig Baker, właściciel prawie 200-letniej farmy, przecierał oczy ze zdumienia, gdy poznał żądania przyjezdnych. Nie rozumiał dlaczego ma się pozbyć świń, tylko dla grupy paru obcych, którzy powinni czuć gośćmi a nie Panami na ich ziemi. Wpadł on jednak na genialny pomysł……

Postanowił urządzać co piątek, wyścig świń pod meczetem ( piątek jest dniem świętym dla muzułmanów). Już jego pierwsza edycja, zakończyła się wielkim powodzeniem. Poparli go prawie wszyscy mieszkańcy miasteczka oraz okolic. Przybyło mnóstwo rdzennych amerykanów którzy nie chcieli tego typu praktyk. Muzułmanie wpadli w szał widząc stado świń pod meczetem. Na dodatek wszyscy przyjezdni pili alkohol co jeszcze bardziej zakłóciło modły! Co piątek kiedy powinni się modlić, nie mogli tego robić z powodu biegających świń! 

New mosque Construction, and the Texas reaction: Friday prayers PIG RACES..!

A family near Houston Texas had been raising pigs for 200 years on a farm. Suddenly a mosque was established next door. First the Muzzie move-ins alleged they’d tolerate the pigs, but later insisted this local farming family MOVE AWAY. At a town-hall meeting, the Imam publicly insulted the long-time resident.

Udostępnij tą historię, jeżeli się zgadzasz że imigranci zawsze będą gośćmi i powinni się liczyć z rdzennymi mieszkańcami!

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Marta Linkiewicz przed chwilą dała dupy i zarobiła 10 tyś zł. Nie zgadniecie co sobie kupiła…

Popek i Sobota na planie filmu Totem. „Obiecałem, że go roz*ebie…”