in

Wysłały nauczycielowi informatyki swoje wyzywające fotki a ten gdy je zobaczył dostał zawału!

Afera w gimnazjum w Pomianowie po tym, jak trzy uczennice wysłały swoje zdjęcia w bieliźnie nauczycielowi informatyki. Belfer tak się przejął (lub podniecił) gdy zobaczył zdjęcia że dostał zawału!

Cała okolica żyje teraz tą sytuacją. Nie wiadomo kto jest winny. Jedni mówią że to dziewczyny prowokowały nauczyciela, inni natomiast że nauczyciel prowokował dziewczyny. Jedyną rzeczą oczywistą jest to że informatyk dostał zawału a dziewczyny wysłały mu prowokujące zdjęcia!

Oto co powiedziała faktowi dyrektorka:

Wyjaśniamy, co się stało. Mogę tylko zdradzić, że złożyliśmy zawiadomienia na policji o nie etycznym zachowaniu jednego z naszych nauczycieli względem uczennic.

Opowiadała także o tym że jedna z uczennic przyszła do niej w sprawie zdjęć!

Łamał jej się głos, płakała. Powiedziała, że w internecie zobaczyła swoje zdjęcie w bieliźnie. Dodała, że jest teraz obiektem drwin w całej szkole. 16-latka przyznała też, że właśnie to zdjęcie wysłała informatyki Krzysztofowi H.

Zapewne zachęcone działaniami koleżanki, do wysyłania pikantnych zdjęć nauczycielowi przyznały się wkrótce także dwie inne uczennice. Policja nie zdradza niczego a mieszkańcy są podzieleni. Jedni wierzą w niewinność 58-letniego belfra, inni stoją za dziewczynami.

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Zapalił dopalacza i dostał nadludzkiej siły. Zobacz jak go wykręciło

Wyprzedzał 5 samochodów i na końcu przy*ebał w policje! Wypadek z radiowozem na trasie Toruń – Bydgoszcz