in

Zabili maczetami 18-letniego Miłosza z Krakowa a teraz w środku dnia grożą śmiercią następnym….

Gdzie jest policja?! Takie rzeczy dzieją się w biały dzień w Krakowie! Grupa pseudokibiców z maczetami odcięła rękę i zabiła chłopaka teraz grozi następnym. Miłosz był pierwszy – krzyczą

Na portalu gazetakrakowska.pl czytamy w jakich męczarniach zmarł 18 latek z Krakowa. W tzw „Świętej Wojnie” jaka panuje na tamtejszych ulicach ginie coraz więcej osób. I nie zapowiada się, że coś się zmieni.

Chłopak wykrwawiał się na chodniku przed klatką jednego z bloków. Policja twierdzi, że ofiara nie była przypadkowa. 18-latek zmarł 1 lutego.

Świadkowie mówią, że 18-latek był w towarzystwie dwóch znajomych. Najpierw nadbiegła grupa pięciu zamaskowanych osób, uzbrojonych w siekiery i maczety. Ofiara i jego koledzy zaczęli uciekać. Cztery osoby pobiegły za nimi. – Następnie nadbiegło jeszcze sześciu sprawców i wszyscy oni zaatakowali pokrzywdzonego- twierdzi Janusz Hnatko, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie. Jak podają śledczy, chłopakowi odcięto rękę na wysokości łokcia. Doznał również wielu obrażeń nóg. – czytamy na gazetakrakowska.pl 
 
Grupka kibiców twierdzi, że Miłosz był pierwszy w kolejce i są również i następne ofiary. W biały dzień na osiedlu w Krakowie z meczetami w ręku grożą śmiercią. Trzeba przyznać, że taka sytuacja może zaniepokoić mieszkańców….
I pytam sie, GDZIE JESTESCIE POLICYJNE PSY??? zdjecie dodane godzine temu, w bialy dzien, gdzie ta jebana policja???? Gdzie oni kurwa sa?
Co mam jeszcze zrobic. A mam cala galerie takich zdjec, do tej pory wieczorowa pora, a teraz w bialy dzien. Ziobro gdzie Ty jestes i Twoja PiSowska armia, kogo wy chronicie???
Konczy sie moja cierpliwosc- napisała prawdopodobnie jedna z bliskich osób zamordowanego Miłosza jednak nie mamy pewności co do tego kim ona jest
ORYGINALNY POST

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

922 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Popek ze szpitala błaga o pomoc! Fani nie mieli dla niego litości…

Zobacz jak wygląda grób Chady. Rodzina i fani zasypali go kwiatami…